سهام چیتگر یا همان سهام ارتش که تحت طرح سهام توانمند سازی پرسنل ارتش جمهوری اسلامی ایران و در یکی از بهترین موقعیت های منطقه ۲۲ با اشراف کامل به باغ گیاه شناسی و نزدیکی پروژه بزرگ ایران مال و دریاچه چیتگر توسط بنیاد تعاون ارتش ( بتاجا ) و شرکت عمران آبشار اسپادانا در دست ساخت است، امکان تجمیع و انتخاب واحد در این پروژه را در قالب سهام های ۲۰ متری تا ۵۰ متری فراهم کرده است.

همچنین خریداران غیر نظامی و غیر ارتشی نیز می توانند با خرید سهام چیتگر این امتیاز مسکونی را تحت شرایطی که بتاجا به عنوان متولی این پروژه و شرکت عمران آبشار اسپادانا به عنوان سازنده تایید داشته باشد به نام خود کنند و با داشتن این سهام می توانند در انتخاب واحدهای دوخوابه در پهنه طبیعت و واحدهای  سه خوابه در پهنه B ارتش واحد مدنظر خود را انتخاب نمایند.
پیشنهاد می شود باتوجه به قیمت سهام و برای جلوگیری از اشتباهات و مشکلات احتمالی مالی و حقوقی خرید و فروش این سهام، با هماهنگی و نظارت کارشناسان چیتگرسازان معامله خود را انجام دهید، و علاوه بر یک خرید و فروش امن و برپایه استعلامات و اخذ مدارک و مستندات لازم، از مشاوره های انتخاب واحد و ثبت در سامانه ارتش و … کارشناسان چیتگرسازان نیز استفاده می نمایید.
اگر چنانچه سوال یا ابهامی در مورد قیمت سهام دارید میتوانید به بخش سوالات کاربران سایت مراجعه نمایید و سوال خود را به کارشناسان چیتگرسازان مطرح نمایید.

برای خرید یا فروش سهام مدنظر خود فرم خرید یا فروش سهام زیر را تکمیل کنید :

  • کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • بهتر است دارای واتس اپ باشد برای ارسال اطلاعات و نقشه ها
  • مختصری درباره درخواستتان ، نقدینگی و شرایط خریدتان:
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اگر دارنده ۱۰۰ سهام چیتگر هستید و میخواهید هرچه زودتر واحدی مسکونی برای سکونت یا استفاده خانواده داشته باشید و شامل زمان انتظار ساخت پروژه چیتگر نباشید ، امکان تهاتر و جابجایی سهام شما با واحد آماده و فول امکانات در شهر جدید پرند میسر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد این موضوع با کارشناسان چیتگرسازان تماس بگیرید: ۰۹۰۲۳۳۱۹۰۹۱

 

اگر قبلاً انتخاب واحد کرده اید و قصد فروش واحد انتخابی خود را دارید، یا قصد خرید واحد پیش فروش دارید اینجا مراجعه نمایند: