پیش فروش و پیش خرید مطمئن در چیتگر یکی از موارد مهم سرمایه گذاری در ملک است اما اینکه چه ملک هایی در اولویت سرمایه گذاری در ملک و سرمایه گذاری مسکن است و چه مواردی را برای سرمایه گذاری و پیش فروش و پیش خرید مطمئن در چیتگر باید درنظر گرفت بسیار مهم است.
برای موفق بودن در زمینه فروش ملک و سرمایه گذاری ملکی باید موارد زیادی را رعایت کنید. اینکه برای سرمایه گذاری مسکن ، چه ملک هایی در اولویت خرید قرار دارد ؟ شیوه ها و تکنیک های مدیریت سرمایه گذاری در ملک و اینکه با خرید چه نوع ملکی، با چه مبلغی و درکجا، سرمایه گذاری را شروع کنیم؟ و … که لازمه آن آشنایی با شیوه های تحلیل و پیش بینی بازار املاک است. 

برای پیش فروش و پیش خرید مطمئن در چیتگر و با توجه به اینکه واحدی که قصد خرید آن را دارید هنوز ساخته نشده است، مواردی مانند شناخت و اعتبار سازنده ، مالک و صاحب زمین ، نوع قرارداد ساخت و مواردی که در آن ذکر شده است، کیفیت ساخت ، زمان و تعهد تحویل ، ضمانت های دیرکرد ساخت و … از مهمترین موارد مورد توجه در پیش فروش و پیش خرید مطمئن در چیتگر است که یکی از معتبرترین و امن ترین پروژه های درحال ساخت در منطقه ۲۲ تهران پروژه های مسکونی درحال ساخت توسط بنیاد تعاون ارتش ( بتاجا ) می باشد که توسط شرکت عمران آبشار اسپادانا در حال ساخت می باشد و برخی از برچ ها تکمیل و تحویل مالکین شده است و برخی دیگر درحال ساخت و تکمیل می باشد.

برای آشنایی کلی با پروژه های ارتش در چیتگر ویدیوی زیر را مشاهده نمایید:

برای پیش فروش و پیش خرید مطمئن در چیتگر دو پروژه درحال ساخت ارتش که هرکدام مزیت های خود را دارند، موقعیت سرمایه گذاری خوبی را برای خریداران فراهم کرده و با نظر خریداران که واحد دوخوابه بخواهند یا سه خوابه، چه دسترسی و ویو واحدی مدنظر باشد حق انتخاب دارند که شامل موارد زیر می شود:

واحد های سه خوابه در برج های N و D با قرارداد فروش قیمت قطعی :

برج های سه خوابه شهرک چیتگر

برج های سری N ؛ برج های N1 تا N6 دارای ۳۰ طبقه مسکونی و همه واحدها سه خوابه هستند و متراژ هر واحد از ۱۲۵ متر شروع می شود. واحدهای جنوبی برج های N5 و N6 دیدِ بلوار چهارباغ و باغ ملی گیاه شناسی دارند. تمام واحدها دارای پارکینگ و انباری هستند و قرارداد فروش قیمت قطعی می باشد.

برج های سری D ؛ مانند برج های N دارای ۳۰ طبقه مسکونی و همه واحد ها سه خوابه هستند و متراژ هر واحد از ۱۲۵ متر شروع می شود. واحدهای جنوبی برج های d0 , d2 ,d3 دیدِ بلوار چهارباغ و باغ ملی گیاه شناسی دارند.

نقشه کلی پهنه B ارتش در چیتگر و موقعیت برج های N1 تا N6 و D1 تا D3 :

SITE pahneye B

نقشه کلی واحد های برج های N :

N KOLI

نقشه کلی واحد های برج های D :

D KOLI1


برای مشاهده نمای ۳بعدی داخلی واحدهای برج های D یا N ، کافیست گزینه مربوطه را انتخاب کنید:

مشاهده تورمجازی پهنه B شهرک چیتگر : (تهیه شده توسط شرکت عمران آبشار اسپادانا)

برای مشاهده برج مورد نظر خود درسمت راست پایین این نقشه نام برج مورد نظر خود را انتخاب نمایید :

( همچنین میتوانید برای قطع شدن صدای موسیقی روی علامت بلندگو روی نقشه کلیک کنید )

واحد های دو خوابه پهنه D (طبیعت ) با قرارداد فروش قیمت قطعی :

پهنه D شهرک چیتگر که توسط بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی درحال ساخت واحد مسکونی می باشد، یکی از پهنه‌های شهرک مسکونی ارتش در چیتگر و شامل ۵۲۸۰ واحد در ۲۲ برج ۲۴ طبقه به عنوان پهنه طبیعت واقع در بلوار پژوهش مجاور باغ ملی گیاهشناسی می باشد که باتوجه به قرارداد قطعی بودن خرید پیش فروش واحد ها، فرصت مناسبی را جهت سرمایه گزاری مطمئن در مسکن برای سرمایه گزاران و خریداران به وجود آورده است .

موقعیت جغرافیایی پهنه D چیتگر

محل پروژه، در پهنه D شهرک چیتگر واقع شده است که به پهنه طبیعت معروف است. این پهنه در شمال باغ گیاه شناسی و جنوب اتوبان شهید همدانی (حکیم) قرار گرفته است. موقعیت بسیار مناسب از لحاظ آب و هوا و نزدیکی به مراکز گردشگردی مانند ایران مال، پارگ چیتگر، دریاچه چیتگر، باغ ملی گیاه شناسی، پروژه هزار ویک شهر و … و همچنین دوری از ترافیک و دسترسی به اتوبان ها از محاسن این پهنه محسوب می شود :

انتخاب واحد در پهنه D چیتگر یا پهنه طبیعت ، با سهام توانمندسازی ارتش


پروژه پهنه D یا همان پهنه طبیعت دارای ۲۲ بلوک است. هر برج دارای ۲۴ طبقه بوده و هر طبقه دارای ۱۰ واحد به متراژ های ۱۱۰ ، ۱۱۵ و ۱۲۰ متر می باشد. این پروژه در حال حاضر در مرحله گود‌برداری ، پی ریزی و فوندانسیون بوده و تحویل آن ۵ ساله خواهد بود.
نوع ساخت بصورت تونلی با سرعت ساخت بالا و مقاوم در برابر زلزله و دارای کیفیت عالی می باشد و هر برج دارای ۵ طبقه منفی جهت انباری و پارکینگ و یک طبقه لابی می باشد.
دیوارها عایق صوت بوده و از عایق‌های حرارتی نیز استفاده می شود. همچنین آسانسورها و تجهیزات از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

نام برج ها و بلو ک های پروژه پهنه D ( طبیعت ) ارتش در چیتگر :
این پروژه، با دارا بودن ۲۲ برج ۲۴ طبقه واقع در بلوک هایی به نام های:
کوهسار ، ساحل ، چشمه سار ، باران ، دریا ، آبشار ، نور و سایه که طبق نقشه زیر در پهنه D چیتگر و مجاور باغ ملی گیاه شناسی قرار گرفته اند، یک فرصت بسیار عالی جهت سرمایه‌گذاری و خانه‌دار شدن می باشد:

ویدیوی آشنایی با باغ ملی گیاه شناسی (مجاورت پروژه پهنه D ارتش):

D

نقشه واحدهای دو خوابه های پهنه طبیعت و محل قرارگیری هر واحد در بلوک:

محل قرارگیری برج های درحال ساخت پهنه D (طبیعت) مابین اتوبان شهید همدانی و باغ ملی گیاه شناسی :

D 1 1

برای مشاهده محل واحدها در هر بلوک پهنه D چیتگر ، می توانید به نقشه زیر توجه فرمایید که واحدهای ۱۱۰ ، ۱۱۵ و ۱۲۰ متری و در سه تیپ تعریف شده است:

انتخاب واحد در پهنه D چیتگر با سهام توانمندسازی ارتش

تیپ ۱ واحد های ۱۲۰ متری ، واقع شده در واحدهای ۱ ،۴ ، ۶ و ۹ که در چهار گوشه هر بلوک قرار می گیرند:

انتخاب واحد در پهنه D چیتگر با سهام توانمندسازی ارتش

تیپ ۲ واحد های ۱۱۵ متری ، واقع شده در واحدهای ۲ ،۳ ، ۷ و ۸ که در جهت جنوبی و شمالی هر بلوک قرار می گیرند:

انتخاب واحد در پهنه D چیتگر با سهام توانمندسازی ارتش

تیپ ۳ واحد های ۱۱۰ متری ، واقع شده در واحدهای ۵ و ۱۰ که در جهت شرقی و غربی قرار می گیرند:

انتخاب واحد در پهنه D چیتگر با سهام توانمندسازی ارتش

مشاهده تور مجازی پهنه دی : (تهیه شده توسط شرکت عمران آبشار اسپادانا)

( برای مشاهده بهتر پهنه D تصویر زیر را زوم کنید و بچرخوانید ):

( برای مشاهده برج مورد نظر خود روی دایره های سفید کلیک کنید و برای قطع شدن صدای موسیقی روی علامت بلندگو روی نقشه کلیک کنید )

مشاهده تور مجازی داخل هر واحد براساس تیپ و متراژ :

برای دیدن هر کدام روی آن کلیک کنید :

مشاهده توضیحات مدیر پروژه ساخت پهنه D ارتش در شهرک چیتگر:

مصاحبه ویدیویی با مدیریت بنیاد تعاون ارتش را مشاهده نمایید:

سوالات متداول :

آیا امکان پیش فروش برای افراد غیر نظامی هست؟

بطور کلی ذر شهرک چیتگر باتوجه به پهنه های مختلف و پروژه های مختلف، که هریک شرایط مالی و زمان تحویل و متراژ و … متفاوتی دارند، شرایط خرید و سرمایه گذاری متفاوت است و یکی از این پهنه ها نیز پهنه D شهرک چیتگر می باشد. باتوجه به اینکه برخی پروژه ها ساخته شده،آماده تحویل،در حال ساخت و یا حتی در مرحله سهام هستند، بهتر است برای کسب  اطلاعات بیشتر و خرید و سرمایه گذاری مطمئن از طریق تعاونی و مشاوره با ایشان خرید خود را انجام دهید: ۰۹۰۲۳۳۱۹۰۹۱

سند های این واحد ها به چه صورت است؟

سند های این واحد ها در دفتر رسمی بنیاد تعاون ارتش (بتاجا) نقل و انتقال پیدا میکند و چون پهنه های مسکونی تکمیل نشده و در حال احداث امکانات رفاهی ، تجاری ، مذهبی و تفریحی میباشند پس از اتمام کامل پهنه اقدام به صدور سند رسمی خواهند کرد

این واحد ها دارای انباری و پارکینگ اختصاصی هستند ؟

تمام واحدها دارای یک انباری و یک پارکینگ اختصاصی می باشند. همچنین امکان خرید پارکینگ و انباری دوم به صورت قیمت آزاد نیز وجود دارد

قرارداد های این واحد ها به چه صورت است ؟

این واحد ها به صورت قیمت قطعی می باشند و پس از عقد قرارداد و پرداخت مبلغ خرید، تا زمان تحویل واحد از مالک صاحب امتیاز واحد مبلغی جهت ساخت دریافت نمی گردد.

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری و خرید فروش مطمئن کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • بهتر است دارای واتس اپ باشد برای ارسال اطلاعات و نقشه ها
  • مختصری درباره درخواستتان ، نقدینگی و شرایط خریدتان:
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .