فروش واحد انتخاب شده و درحال ساخت در هریک از برج های پهنه طبیعت ( دریا، آبشار، نور، سایه ، چشمه سار، باران ، کوهسار، ساحل ) یا واحدهای پهنه B شامل واحد در برج های N یا D یا G یا B3  و الماس، همچنین چنانچه واحدی برای فروش واحد های آماده و درحال سکونت در برج های ارکیده و پامچال پهنه A ارتش در چیتگر دارید و قصد فروش آن را به قیمت و شرایط حقوقی مطمئن دارید و از آنجا که برای فروش خوب ارزیابی قیمت مناسب برای واحد یکی از مراحل مهم است و این قیمت باید مطابق با ویژگی‌ها و مکان واحد باشد و با بازار ملک مطابقت داشته باشد.
همچنین پس از جذب خریدار مناسب، مذاکره برای تعیین قیمت و شرایط نهایی انجام می‌شود. گاهی ممکن است لازم باشد تخفیف داده شود یا تعهدات خاصی انجام شود تا فروش انجام شود، به همین دلایل کارشناسان چیتگرسازان می توانند با تکمیل فرم زیر در این مورد شما را یاری کنند.

مالکین  و سرمایه گذاران پروژه های مسکونی بنیاد تعاون ارتش ( بتاجا ) در چیتگر ، برای فروش و نقل و انتقال واحد خود کافیست اطلاعات موردنیاز را در فرم زیر  تکمیل و ارسال نمایند، تا اقدامات لازم جهت استعلام و فروش واحد توسط کارشناسان چیتگرسازان انجام شود:

  • کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • بهتر است دارای واتس اپ باشد برای ارسال اطلاعات و نقشه ها
  • مختصری درباره درخواستتان ، نقدینگی و شرایط خریدتان:
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

همچنین، متقاضیان و خریداران واحد های مسکونی درخواست خود را به کارشناسان چیتگرسازان اعلام نمایند: