شروع ساخت مجدد پهنه طبیعت و گزارش ساخت روزانه پهنه D

شروع ساخت مجدد پهنه طبیعت و گزارش ساخت روزانه پهنه D و به دنبال اطلاعیه های منتشر شده و پیگیری های بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران ، عملیات اجرایی و ساخت در پهنه D مجتمع بزرگ چیتگر از مورخ ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ مجددا آغاز شد.

مشاهده ویدیوی شروع ساخت مجدد پهنه طبیعت و گزارش ساخت روزانه پهنه D :

به منظور ارائه گزارش جامع و بروز به اعضا، گزارش شروع ساخت پهنه طبیعت به صورت دوره ای در بازه های زمانی کوتاه و به صورت سرزده در محل پروژه حاضر و اقدام به ارائه گزارش تصویری از فعالیت های اجرایی می نماید. در همین راستا، آخرین اقدامات انجام گرفته در شروع مجدد پروژه و در طول هفته گذشته به شرح زیر می باشد:

گزارش شروع ساخت و عملیات خاکبرداری از مورخ ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ تا مورخ ۱۷ خرداد پهنه طبیعت به شرح زیر تقدیم می گردد:

فعالیت خاکبرداری طی مدت ذکر شده از ساعت ۸ تا ۱۷ بدون وقفه انجام گرفته است. در این مدت، خاکبرداری فضای مابین بلوک های A, B و همچنین C,D در حال انجام می باشد. طی مدت یاد شده بیش از ۷۰۰۰ متر مکعب خاکبرداری توسط ۲ دستگاه بیل مکانیکی، دو دستگاه لودر و ۴۰ دستگاه کامیون روزانه انجام شده است. همچنین انتقال و جابجایی۱۵۰۰ تن انواع میلگرد در پهنه D صورت پذیرفته است.

🔎اطلاعیه شماره ۱۳۳ : 

قابل توجه  اعضا و مالکین محترم پهنه D چیتگر: پلان های مربوط به واحدهای جدید پروژه پهنه D جهت آمادگی برای انتخاب واحد و بررسی در انتخاب بهینه اعضا در سایت بتاجا از تاریخ ۳۰  خرداد ماه ۱۴۰۳ بارگذاری خواهد شد. از تاریخ مذکور اعضای محترم یک هفته فرصت خواهند داشت تا با برنامه ریزی مناسب در روز مقرر برای انتخاب واحد آمادگی لازم را داشته باشند.
ضمنا آموزش چگونگی انتخاب واحد در سایت بتاجا همزمان با بارگذاری نقشه ها قابل مشاهده بوده و از تاریخ ۴ تیرماه ۱۴۰۳ آغاز می شود و تاریخ دقیق انتخاب واحد نیز در همان زمان اعلام خواهد شد.

اطلاعیه شماره ۱۳۴ مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ : چک های دریافت شده پهنه D

پیرو اطلاعیه های شماره ۱۲۴، ۱۲۶ و ۱۳۰ به اطلاع مالکین و اعضاء محترم پهنه D می رساند :

با عنایت به اینکه روال کارشناسی موارد مربوط به پهنه مذکور در دست بررسی و اقدام می باشد، تا ۱۵ تیرماه سال ۱۴۰۳ چک های دریافت شده از اعضای محترم وصول نخواهد شد.


این صفحه بصورت مستمر بروزرسانی می گردد و اخبار به روز پیشرفت ساخت پهنه طبیعت در همین صفحه اطلاع رسانی می گردد.

برای مشاوره رایگان خرید و فروش و سرمایه گذاری مطمئن شماره تماس خود را درج کنید، همکاران ما با شما تماس می گیرند:
  • کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • بهتر است دارای واتس اپ باشد برای ارسال اطلاعات و نقشه ها
  • مختصری درباره درخواستتان ، نقدینگی و شرایط خریدتان:
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سه =