پاسخ به سوالات سهام داران ، مالکین و سرمایه گذاران پروژه های مسکونی چیتگر :

قبل از درج سوال ، ابتدا موارد و سوالات قبلی موجود روی این صفحه را مشاهده نمایید. درصورتی که پاسخ شما در سوالات قبلی نبود، سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان نسبت به پاسخگویی اقدام کنند و برای مشاهده پاسخ سوالتان چند روز بعد مجددا به همین صفحه مراجعه نمایید

سوالات مربوط به سهام :

تفاوت سهام ۲۰ متری و ۵۰ متری و سایر متراژ سهام ها در چه چیزی است؟

تمام این سهام ها در یک پروژه مورد استفاده و تجمیع برای انتخاب واحد قرار می گیرند. فقط تفاوت آنها در میزان متراژ هرکدام است و این نکته مهم است که سهام ۲۰ متری دارای وامی برای تسویه حساب در زمان فروش و نقل و انتقال نیست.

اما بقیه سهام ها شامل ۲۵ ، ۳۰ ، ۳۵ ، ۴۰ ، ۴۵ و ۵۰ متری هرکدام باتوجه به متراژی که شخص نظامی مازاد بر ۲۰ متر اولیه در زمان ثبت نام در پروژه دریافت کرده است دارای مقداری وام اضافه متراژ ۵ تا ۳۰ متر هستند و درزمان فروش و انتقال به نام خریدار، خریدار موظف به تسویه حساب وام آن سهام با بتاجا و ثبت در سیسیتم بتاجا می باشد.

وام هر سهام با توجه به متراژ های مختلف چه مقدار است و پرداخت آن بر عهده کیست؟

سهام های توانمندسازی شامل متراژ های ۲۰ ، ۲۵ ، ۳۰ ، ۳۵ ، ۴۰ ، ۴۵ و ۵۰ متری می باشند . همه سهام ها دارای وام ۷۰ میلیونی پایه می باشند که پرداخت آن برعهده فروشنده (شخص نظامی) می باشد و حتی در صورت فروش به غیر نیز بصورت ماهانه از حقوق ایشان توسط ارتش کسر می گردد.

سایر سهام ها باتوجه به افزایش متراژی که مازاد بر آن ۲۰ متر اولیه داشته اند، دارای وام دومی می باشد که مبلغ وام هر سهام نسبت به متراژ آن به شکل زیر است:

 • ۲۰ متری : بدون وام
 • ۲۵ متری : ۱۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان
 • ۳۰ متری : ۲۵ میلیون تومان
 • ۳۵ متری : ۴۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان
 • ۴۰ متری : ۶۰ میلیون تومان
 • ۴۵ متری : ۸۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان
 • ۵۰ متری : ۱۰۵ میلیون تومان

بنابراین بطور کلی در خرید سهام ۲۰ متری هیچ گونه تسویه حساب وامی برعهده خریدار نیست . اما خریدار سایر سهام ها موظف به تسویه حساب وام آن سهام با بتاجا پس از خرید و ثبت در سیستم بتاجا بنام خود می باشد.

آیا فروش بخشی از متراژ سهام و انتقال آن به غیر امکان پذیر است؟

خیر. هر سهام فقط به میزانی که ثبت نام شده و ذکر شده در قرارداد رسمی بنیاد تعاون ارتش می باشد فقط مورد تایید و قابل نقل و انتقال است و هرگونه دست بردن در این قرارداد و تغییر در متراژ، فروش بخشی از آن به غیر و … به هر شکلی ممنوع و فاقد ارزش قانونی می باشد.

فقط در موارد خاص و با تایید و نظارت بنیاد تعاون ارتش این کار شدنی است که حتما لازم است برای این موضوع با کارشناسان چیتگر سازان در ارتباط باشید و از طریق ایشان این کار انجام شود که هم در زمان انتخاب واحد و هم برای انجام معامله مشکلی برای خریدار و فروشنده پیش نیاید.

آیا نگه داشتن وام هر سهام نزد خریدار و پرداخت اقساط آن توسط خریدار یا فروشنده امکان پذیر است؟

خیر. باتوجه به اینکه مبلغ فوق وام برای کمک به پرداخت باقیمانده مبلغ ثبت نام اضافه متراژ مسکونی پرسنلی می باشد که در پروژه بر اساس سوابق خدمتی و طرح حکمت خود ثبت نام نموده است می باشد و اقساط آن نیز تا زمان فروش و انتقال به غیر از فیش حقوقی ایشان کسر می گردد.
لذا در صورت فروش و انتقال سهام ایشان به شخص دیگر ( نظامی یا غیرنظامی) خریدار موظف به پرداخت مبلغ وام هر سهام باتوجه به متراژ آن به بنیاد تعاون ارتش ( بتاجا ) و تسویه حساب کامل می باشد. و فقط در این صورت سهام فوق به نام خریدار در سیستم بتاجا به نام خریدار ثبت و تایید می گردد.

آیا پرسنل ارتش باز هم می توانند در پروژه چیتگر ثبت نام کنند؟

تا این تاریخ و پس از پایان زمان ثبت نام در پروژه چیتگر که پیایان تیرماه ۱۳۹۹ بود ، امکان ثبت نام جدید در پروژه چیتگر میسر نبوده و ثبت نام جدیدی انجام نشده است و دستور العملی مبنی بر ثبت نام و عضویت جدید در پروژه از سوی بنیاد تعاون ارتش صادر نشده است.

چنانچه در آینده تصمیم و دستور جدیدی در این مورد صادر گردد، به پرسنل ارتش اطلاع رسانی خواهد شد.

آیا ثبت نام در این پروژه بزرگ به نام یکی از اعضای درجه یک خانواده پرسنل ارتش امکان پذیر است؟

از آنجا که ثبت نام در این مرحله با کمک وام حکمت صورت می پذیرد، لذا ثبت نام به اسم فردی غیر از خود کارکنان محترم ارتش جمهوری اسلامی ایران ممکن نمی باشد. ( زمان ثبت نام در پروژه چیتگر در تاریخ ۳۱ تیرماه ۱۳۹۹ پایان یافت )

قیمت سهام ۲۰ متری تا ۵۰ متری پروژه چیتگر چطور مشخص می شود؟

با پایان زمان ثبت نام در پروژه چیتگر در تاریخ ۳۱ تیرماه ۱۳۹۹ و عدم اضافه شدن سهام ثبت نامی جدید به پروژه چیتگر ، قیمت سهام بر اساس دو عامل عرضه و تقاضای خریداران و فروشندگان سهام و همچنین باتوجه به پیرشفت ساخت پروژه تعیین می شود.

قیمت سهام در زمان های مختلف و با توجه به شرایط بازار ملک ، شرایط کلی و پیشرفت پروژه ، عرضه و تقاضا و … بصورت روزانه درحال تغییر است و قیمت دقیقی نمی توان برای آن درنظر گرفت.

لذا پیشنهاد می شود حتما برای انجام خرید و فروش مطمئن سهام (هم از لحاظ قیمت و هم ازلحاظ حقوقی و استعلام های لازم قبل از معامله) از کارشناسان چیتگرسازان کمک و راهنمایی بگیرید و در صورت امکان معامله خرید و فروش سهام خود را از طریق ایشان و با نظارت ایشان انجام دهید.

سوالات مربوط به خرید و فروش واحد ها :

منظور از پهنه های پروژه های مسکونی بنیاد تعاون ارتش در چیتگر که پهنه های A و B و D می باشد چیست؟

بطورکلی این پهنه ها تماماً در زمین های تحت مالکیت بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران در محدوده چیتگر منطقه ۲۲ تهران قراردارند. اما باتوجه به اینکه ساخت و ساز برج های مسکونی در زمان های مختلف و با نقشه ها و برج های مختلفی در این زمین توسط ارتش انجام شد، برای تفکیک هرچه بهتر پروژه ها نام گذاری به این شکل صورت گرفت که :

پهنه A : جنوبِ پروژه تجاری ایران مال و بالای اتوبان شهید همدانی (حکیم)

a

پهنه B : غرب پروژه تجاری ایران مال و بالای اتوبان شهید همدانی (حکیم) و جنوب اتوبان خرازی (همت)

پهنه B چیتگر - پهنه بی ارتش

پهنه D : جنوب اتوبان شهید همدانی (حکیم) و بالای باغ ملی گیاه شناسی

انتخاب واحد در پهنه D چیتگر با سهام توانمندسازی ارتش

لازم به ذکر است پهنه C تحت نظارت و ساخت بنیاد تعاون ارتش (بتاجا) نمی باشد و ساخت پهنه C با تعاونی های خصوصی می باشد.

واحد های درحال ساخت و پیش فروش پهنه های B و D چه متراژی دارند و چند خوابه هستند؟

واحد های در حال ساخت در پهنه D یا همان پهنه طبیعت همه دوخوابه هستند و متراژ های ۱۱۰ ، ۱۱۵ و ۱۲۰ متری:

انتخاب واحد در پهنه D چیتگر با سهام توانمندسازی ارتش

واحد های پهنه B یا سروستان که در برج های N و D در حال ساخت هستند همه سه خوابه هستند و متراژ آنها از ۱۲۵ متر شروع می شود:

N KOLI

D KOLI1

برای انتخاب واحد در پروژه های بنیاد تعاون ارتش چه مقدار سهام باید داشت؟

بطور کلی به اندازه هر واحدی که مدنظر دارید انتخاب واحد نمایید، لازم است سهام به همان متراژ واحد مدنظر خریداری کرده باشید و در روز انتخاب واحد همراه داشته باشید.

به عنوان مثال اگر میخواهید یک واحد ۱۲۰ متری در پهنه D (طبیعت)  انتخاب واحد کنید، لازم است به مقدار ۱۲۰ متر سهام خریداری کرده باشید و در سیستم بتاجا بنام شما ثبت شده باشد.
این متراژ سهام می تواند شامل دو سهام ۵۰ متریو یک سهام ۲۰ متری باشد، یا با هر ترکیب متراژی که مجموعاً به اندازه ۱۲۰ سهام شده باشد.

آیا امکان انتخاب واحد بصورت شراکتی هم هست؟

بله. با حمایت و پیش بینی که بنیاد تعاون ارتش از پرسنل و سهامداران ایجاد نموده است، امکان خرید شراکتی به میزان سهم الشرکه و مقدار سهامی که هر طرف شراکت آورده است میسر می باشد. و سهم هر شریک در قرارداد اصلی و دفترچه سند آن واحد ذکر می شود.
به عنوان مثال، برای یک واحد ۱۲۰ متری ممکن است سه نفر باهم شریک شوند که دو نفر دارای سهام ۵۰ متری هستند و یک نفر سهام ۲۰ متری دارد. این سه نفر باهم سهام هایشان را تجمیع می کنند و یک واحد را انتخاب واحد می کنند. در سند این واحد برای هر نفری که سهام ۵۰ متری آورده ۲/۵ دنگ و برای شخصی که سهام ۲۰ متری آورده یک دنگ از سند این واحد درنظر گرفته میشود.

موعد تحویل پروژه به چه صورت است؟ آیا احتمال تاخیر در تحویل وجود دارد؟

با تدابیر صورت گرفته در سالهای اخیر در بنیاد و بازنگری های صورت پذیرفته در شیوه های محاسباتی و تأمین مالی پروژه های مسکن انشاالله در ساخت پروژه های ثبت نامی جدید شاهد تأخیر نخواهیم بود. البته تأخیرهایی که در برخی پروژه های مسکونی دیگر بر اثر تورم غیر عادی مصالح در برخی سالها رخ داده نیز ان شاالله با تدابیر فوق الذکر جبران شده و کاهش می یابد.

آیا قراردادهای پروژه های مسکونی بنیاد تعاون ارتش بصورت فروش با قیمت قطعی می باشد؟

بله . این یکی از ویژگی های بسیار مهم در پروژه های مسکونی ساخت بنیاد تعاون ارتش ( بتاجا) می باشد که قرارداد ساخت و تحویل آنها و بطور کلی قرارداد فروش بصورت قیمت قطعی می باشد و باتوجه به تورم های سالانه کشوری و سایر هزینه های جانبی سالهای ساخت پروژه ، پرداخت هیچ گونه اقساط درطول زمان ساخت و پرداخت هزینه های دیگری در زمان تحویل واحد بر عهده خریدار و مالک واحد نیست.

آیا امکان خرید واحدهای ساخت بتاجا بصورت پرداخت اقساطی هست؟

با توجه به قیمت قطعی بودن قراردادهای فروش واحد های مسکونی بنیاد تعاون ارتش در چیتگر، امکان پرداخت اقساطی مبلغ واحد خریداری شده طی چندسال برای خریداران امکان پذیر نیست.

اما با هدف حمایت از خریداران و ایجاد شرایط بهتری برای خانه دار شدن متقضایان خرید واحد مسکونی، امکان شرایط پرداخت بصورت چند مرحله ای ( منظور چند ساله و اقساطی نیست ) و طی زمان مشخص با شرایط منطقی انجام معامله توسط چیتگرسازان صورت می پذیرد.

لذا برای این موضوع لازم است خریداران امکان و شرایط پرداخت خود را با کارشناسان چیتگرسازام مطرح نمایند، تا ایشان بهترین شرایط ممکن برای انجام معامله امن با این شرایط پرداخت را برای ایشان بررسی و موارد لازم را هماهنگ نمایند.

برای خرید مطمئن و جلوگیری از اشتباه و کلاهبرداری افراد سودجو چکار باید کرد؟

یکی از اقدامات مهم چیتگرسازان کنترل و نظارت بر قراردادهای خرید و فروش (سهام و واحد) می باشد که با نظارت دقیق و اخذ استعلام های لازم قبل از انجام معامله، باعث ایجاد معامله و خرید و فروشی امن هم برای خریدار و هم برای فروشنده می گردد.

از آنجا که موضوع خرید و فروش در پروژه های درحال ساخت دارای موارد قانونی و ریزه کاری های مهمی است و در صورت یک اشتباه هرچند کوچک ممکن است سرمایه سالها زحمت شما از بین برود،
حتماً قبل از هرگونه معامله سهام یا واحد مسکونی در پروژه چیتگر، حتماً از طریق ارتباط با کارشناسان چیتگرسازان تمام مراحل انجام معامله را با نظارت و مشاوره این کارشناسان یا بصورت مستقیم از طریق ایشان انجام دهید.
کارشناسان چیتگرسازان با نظارت دقیق بر تمامی مدارک و الزامات لازم معامله در این پروژه ، بررسی موارد قانونی مالی ، حقوقی و هرآنچه که برای یک معامله و خرید و فروش امن مورد نیاز باشد مسیر انجام معامله را برای خریداران و فروشندگان انجام می دهند

آیا ساخت پروژه پهنه طبیعت متوقف شد؟

بله . باتوجه به روند قانونی و دستور رسیده، ساخت پروژه مسکونی ارتش در پهنه طبیعت چیتگر از ابتدای سال ۱۴۰۳ متوقف شد. اما حتما توضیحات ویدیویی مدیرعامل بنیاد تعاون ارتش از علت این موضوع و نحوه جایگیزینی و ساخت پهنه D را در ویدیوی زیر مشاهده نمایید:

مشاهده ویدیو

چنانچه پاسخ شما در موارد بالا نبود، سوال خود را در بخش دیدگاه پایین همین صفحه مطرح نمایید تا کارشناسان نسبت به پاسخگویی آن اقدام کنند.
برای مشاهده پاسخ سوالتان چند روز بعد مجددا به همین صفحه مراجعه نمایید:

37 thoughts on “سوالات و نظرات کاربران

  • چیتگرسازان :

   به اطلاع اعضای محترم پروژه های N و D میرساند، کار ساخت و ساز با قوت و پیگیری مستمر در حال انجام میباشد و با عنایت به اینکه قرارداد این پروژه ها ۴ و ۵ ساله میباشد، انشاءالله به حول و قوه الهی، شرکت در موعد مقرر نسبت به تعهدات داده شده به اعضای محترم اقدام خواهد نمود.

  • چیتگرسازان :

   برج G1 که تحویل مالکین و سهام داران شده است و به اطلاع اعضای محترم پروژه های G2,G3,G4 میرساند، انشاالله تا پایان سال جاری (۱۴۰۰) واحد ها بطور موقت تحویل خواهد شد.

 1. اسماعیل :

  من ۵۰ متر یعنی ۲۰ + ۳۰ متر سهام توانمند سازی ارتش در چیتگر ثبت نام کرده ام. حال قصد فروش ۲۰ متر از این سهام را دارم و میخواهم ۳۰ متر دیگر را برای خودم نگه دارم. آیا این امکان را دارم؟ یا باید ۵۰ متر را یکجا بفروشم؟

  • چیتگرسازان :

   امکان فروش ۲۰ متربه تنهایی با توجه به وام ۱۰۵ میلیونی بنام شما امکان پذیر نمی باشد ، لذا فقط میتوانید ۵۰ متر را یکجا بفروش برسانید. که در مورد شرایط اینکار میتوانید با کارشناسان چیتگر سازان : ۰۹۰۲۳۳۱۹۰۹۱ در ارتباط باشید و کسب اطلاع و راهنمایی کنید

  • چیتگرسازان :

   تا اطلاع ثانوی ثبت نام طرح توانمند سازی مسدود میباشد . لذا در صورت اعلام مراتب از طریق نیروی خدمتی اطلاع رسانی خواهد شد.

 2. بختیاری :

  درود و سپاس از محبت و راهنمایی شما و تشکر میکنم که با کمک شما خرید و سرمایه گذاری خیلی خوبی داشتیم

  • چیتگرسازان :

   با سلام ، خداروشکر که با راهنمایی همکاران این سایت توانستید سرمایه گذاری و خرید موفقی داشته باشید

 3. فیاض :

  با عرض سلام آیا برای بازنشستگانی که قبلا ازاین تسهیلات استفاده نکرده اندهم ثبت نام به عمل می آید ممنون میشوم از پاسخ شما

 4. صالحی :

  سلام
  امکان خریداری ۱۰۰ متری از پهنه ی Eبرای افراد غیر نظامی وجود داره،اگه داره به چه صورت باید پرداخت کنیم؟

  • چیتگرسازان :

   بله. در این خصوص میتوانید با کارشناسان چیتگرسازان در ارتباط باشید و کسب راهنمایی کنید: ۰۹۰۲۳۳۱۹۰۹۱

 5. صالحی :

  با سلام
  قرار داد امتیاز پهنه ی Eچیتگر ،برای کسانی که امتیار ۵۰متری خریداری کردند کی داده میشه؟؟

  • چیتگرسازان :

   با سلام
   قرارداد ها در حال انجام و به محض آماده ارسال و توزیع بودن اطلاع رسانی خواهد شد از طریق شماره درج شده سهامدار در قرارداد نزد بتاجا

 6. مهین :

  با سلام همسر بنده نظامی با۲۵سال خدمت وباعملیات و خدماتی که چندسال دراهوازانجام دادم فرمانده محترم نیروپروژه ای راکرمان به مادادندکه تاکنون ۹۰میلیون پرداخت کردیم وسال قبل که سایت باز بوده و پروژه چیتگرثبت نام می کردن خودروی پارس خودرافروخته و ثبت نام کردیم و الان پیام اومده که باید مبلغ خودراپس بگیریم ایاسزاواراست با۴تادختروتورم شدیدامروزه چنین کاری بامابکنندالان ما می تونیم بااین مبلغ چی بخریم باوجودبی ماشینی و مشکلاتی که درخانه به وجودامده و همسرم دچارناراحتی اعصاب شده و مابایدکجادرددل ومشکلمونابگیم ایا بااین منوال میشه زندگی کردایاکسانی که پروژه ای نگرفتن هم پیام براشون ارسال میشه فلان جارابهتون تحویل بدیم توراخداکمکمون کنیدبعدخدافقط امیدمان به شمافرمانده محترم امیرخرم طوس است ان شاالله سربلندباشید

  • چیتگرسازان :

   با سلام . بله در خصوص پرسنلی که در سایر پروژه ها ثبت نام قبلی داشتند این تصمیم گرفته شده

 7. عباس :

  باسلام من ۴۰متر سهام ثبت نام کردم اما وام اول ۲۰متر در فیش اعمال شده اما ۲۰متر دیگه اعمال نشده میشه راهنمایی کنید ممنون

  • چیتگرسازان :

   با سلام و احترام، لطفا برای بررسی این مورد و ذکر شماره پرسنلی تون با شماره تلفن های امور متقاضیان : ۸۱۹۵۳۹۹۴-۰۲۱ یا ۸۱۹۵۳۹۹۵-۰۲۱ داخلی های ۱۰۸ تا ۱۱۱ واحد وام و پروژه ها تماس بگیرید

 8. علی اصغر :

  باعرض سلام وخسته نباشیدمن ۱۹سال خدمت هستم تاکنون ازهیچ تسهیلاتی استفاده نکردم میخوام درطرح توانمندسازی چیتگرثبت نام کنم ازچه طریقی باید ثبت نام کنم ممنون

  • چیتگرسازان :

   درود برشما. آخرین مهلت ثبت نام ۳۱ تیرماه ۱۳۹۹ بود و تا امروز هنوز بازگشایی مجدد برای ثبت نام پروژه چیتگر نشده.
   اما می تونید برای ورود به پروژه از سهام قبلی که ثبت نام شده توسط پرسنل ارتش خریداری کنید.
   در این خصوص و کسب راهنمایی میتوانید با کارشناسان چیتگرسازان در ارتباط باشید: ۰۹۰۲۳۳۱۹۰۹۱

  • چیتگرسازان :

   برای این موضوع به امور متقاضیان بنیاد تعاون ارتش واقع در چهارراه قدوسی تهران (چهارراه قصر ) مراجعه نمایید یا طی تماس تلفنی پیگیری نمایید

 9. فلاحتی مجتبی :

  سلام خواستم فقط ازتون تشکر کنم بابت راهنمایی که به همسرم کردین من تهران نبودم و خرید خوبی که برامون انجام دادین از چیتگرسازان ممنونم

 10. سجاد :

  با سلام با توجه به اینکه مدت سه سال می‌باشد که ثبت نام جدیدی صورت نگرفته آیا برنامه ای برای ثبت نام و عضو گیری در آینده نزدیک وجود دارد

  • چیتگرسازان :

   با سلام و احترام
   درحال حاضر برای ثبت نام جدید در چیتگر دستوری اعلام نشده. اما در صورت تایید و ثبت نام جدید، علاوه بر سایر ابزارهای ارتباطی ارتش به پرسنل، ازطریق سایت چیتگرسازان نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

  • چیتگرسازان :

   با سلام و احترام، لطفا برای بررسی این مورد و بررسی شرایط ثبت نام شما،
   با شماره تلفن های امور متقاضیان بنیاد تعاون ارتش ( بتاجا ) : ۸۱۹۵۳۹۹۴-۰۲۱ یا ۸۱۹۵۳۹۹۵-۰۲۱ داخلی های ۱۰۸ تا ۱۱۱ واحد وام و پروژه ها تماس بگیرید

 11. محسن ایروانی :

  باسلام تلفن ذکر شده پاسخگو نیستند، میخواستم ببینم بالای ۲۰ سال سنوات بتاجا باز می‌شود تا حضوری بروم، باتشکر

  • چیتگرسازان :

   زحمت بکشید با همراه داشتن کارت ملی و پرسنلی بصورت حضوری به چهارراه قدوسی مراجعه کنید و سوال بفرمایید

  • چیتگرسازان :

   درود بر شما
   باتوجه به اینکه دفترچه های قرارداد واحدها در مرحله صدور هست، به محض آماده شدن از طریق پیامک به همه مالکین اطلاع رسانی خواهد شد

 12. میلاد حقی :

  باسلام
  اگر بخواهیم از واحد های ۱۱۵ یا ۱۲۰ متری به سمت باغ گیاه شناسی که الان انتخاب واحد شده اند خرید کنیم امکانش هست؟ چکار باید کنیم و چطور از این واحدها خرید کنیم؟

  • چیتگرسازان :

   درود برشما
   بله می توانید و میتونید اطلاعات این واحدها را در لینک زیر مشاهده کنید و در انتهای صفحه فرم را تکمیل کنید، همکارانمون با شما تماس می گیرند و راهنمایی تون می کنند:
   https://chitgarsazan.ir/invest/

 13. پدرام خلیلی :

  سلام ممنون میشم یک توضیح مختصر در مورد فرق بین انتخاب واحدی و تجمیعی را بفرمایید ممنون

  • چیتگرسازان :

   درود برشما
   منظور از سهام انتخاب واحدی، سهامی هستند که برای دارنده آن سهام پیامک دعوت به انتخاب واحد ارسال شده است و میتواند با آن سهام برای انتخاب واحد بیاید دفتر بتاجا و واحد خود را انتخاب کند.
   اما سهام تجمیعی هنوز دعوت به انتخاب واحد نشده و نوبت آن نرسیده و فقط می تواند به عنوان متراژ استفاده شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر از کارشناسان چیتگرسازان به این صفحه مراجعه نمایید:
   https://chitgarsazan.ir/special-order/

 14. حسین سارانی :

  با عرض سلام و وقت بخیر بنده پرسنل نیروی هوایی و ۲۲سال خدمت می‌باشم در سال ۱۳۹۹ به علت نداشتن تمکن و توان مالی فقط موفق به ثبت نام ۲۰متر سهام طرح توانمند سازی شدم و نتوانستم مبلغ ۴۵میلیون تومان بابت افزایش سهام ۳۰ متر را تهیه کنم و عملا با این کار از طرح حکمت خارج شده در صورتی که با این ۲۰متر هم نمیتوان هیچ کاری انجام داد و از طرفی هم از اسب افتاده هم از سواری لذا خواهشمند است جهت مشکل چنین نفراتی که تعداد آنها هم کم نیست و عملا امتیاز طرح حکمت و عضویت دو دهه در بتاجا از بین رفته است تدبیری اندیشیده شود تا بتوانند حداقل با طرحهای بتاجا خانه دار شوند با تشکر فراوان. اجرکم عندالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − هشت =