واحد آماده در شهرک چیتگر به واحدهای مسکونی گفته میشود که ساخت آنها پایان یافته و امکان سکونت مالک واحد یا اجاره دادن آن فراهم است.

در شهرک چیتگر که بنیاد تعاون ارتش برچ های واقع در پهنه A که شامل برج های ارکیده و پامچال می باشد را به اتمام رسانده و واحد آماده سکونت می باشند.
همچنین در پهنه B درحال حاضر ۴ برج G1 , G2 , G3 و G4 تکمیل نهایی شده و مالکین واحد آماده خود را از ارتش دریافت نموده اند که این واحدها آماده سکونت ، اجاره به مستاجر و بهره برداری هستند:

برای آشنایی کلی با پروژه های ارتش در شهرک چیتگر این ویدیو  را مشاهده نمایید:

پهنه A ارتش شامل برج های ارکیده و پامچالاطلاعات بیشتر

پهنه A شهرک چیتگر

اطلاعات کلی پهنه A ارتش :

پهنه A شهرک چیتگر باتوجه به نزدیک بودن به دریاچه چیتگر، باغ ملی گیاه شناسی و پارک جنگلی چیتگر و … ، امکانات مناسبی برای زندگی را فراهم کرده و آپارتمان‌ها و برج‌های شهرک چیتگر فضای سبز اختصاصی دارند و با توجه به ادامه تکمیل امکانات رفاهی این پهنه امکانات ورزشی و … نیز به این شهرک اضافه گردیده است.
از امکانات برج های ارکیده و پامچال که از اولین پروژه های ساخت ارتش در چیتگر می باشند می توان به سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی، مانیتورینگ و دوربین مدار بسته، سیستم هشدار و اعلام حریق، سالن اجتماعات و ورزشی، دیوارهایی با عایق صوتی و ضدزلزله به همراه لابی من ۲۴ ساعته و … اشاره کرد.

مجموعه برج های ارکیده و پامچال در این پهنه درحال حاضز تکمیل و در اختیار مالکین واحدها قراردارد:

برای آشنایی بیشتر با پهنه A شهرک چیتگر ویدیوی زیر را مشاهده کنید:

برج های پامچال :

پامچال ۱ :
برج ۲۳ طبقه پامچال۱ دارای ۱طبقه لابی، ۳طبقه پارکینگ ، در کل ۱۹۰واحد ، ۱۹ طبقه مسکونی ،متراژ ۶۹ تا۱۶۱ متر، پروژه در سال ۹۲ به بهره برداری و تحویل رسید.
پامچال ۲ :
برج پامچال ۲ دارای ۲۰ طبقه می باشد، ۱ طبقه لابی ، ۱۶طبقه مسکونی و ۳طبقه پارکینگ، هر طبقه ۸ واحد و در کل ۱۲۸واحد، متراژ واحد ۹۲ تا ۲۱۸متر می باشد.
پامچال ۳:
برج پامچال ۳ دارای ۲۳ طبقه ،هر طبقه ۹ واحد و در کل ۱۷۱ واحد می باشد، پامچال ۳ را سال ۹۶ به مالکین آن تحویل داده اند

پامچال ۴:
برج پامچال ۴ دارای ۱۹ طبقه ،هر طبقه ۴ واحد و متراژ های ۱۱۰ متری تا ۱۵۰ متری می باشد.

پامچال ۵:
برج پامچال ۵ دارای ۱۸ طبقه ،هر طبقه ۹ واحد و متراژ واحدهای ۶۹ متری تا ۱۲۳ متری می باشد.

پامچال ۶:
برج پامچال ۶ دارای ۱۸ طبقه ،هر طبقه ۷ واحد با متراژ واحدهای ۸۶ متری تا ۱۶۰ متری می باشد.

برج پامچال شهرک چیتگر
برج ارکیده
a

برج های ارکیده :

ارکیده ۱ :
برج ارکیده ۱ دارای ۲۳ طبقه ،۱۹طبقه مسکونی ۱طبقه لابی و سه طبقه پارکینگ  است که هر طبقه شامل ۱۰ واحد و در کل ۱۹۰ واحد در ارکیده ۱وجود دارد. متراژ واحدها از  ۶۹تا۱۱۷متر می باشد و متریال نما سرامیک پرسلان و شکل نمای آن L می باشد.
برج ارکیده ۱ از آن دسته برج هایی است که به صورت سهام های ۶۳ و ۳۳ بوده و به کارکنان عزیز ارتش تعلق گرفته و برای سند مبلغی نگه داشته نمی شود .
ارکیده ۲ :
برج ارکیده ۲ دارای ۲۲ طبقه ۱ طبقه لابی ۳ طبقه پارکینگ و ۱۸طبقه مسکونی ،هر طبقه ۱۲واحد مسکونی می باشد .که در کل ۲۱۶ واحد مسکونی دارد .متراژ واحدها زیر ۱۰۰متر می باشد و واحدهای این برج جزو واحدهای خوش فروش به حساب می آید . متریال نما به صورت هبلکس میباشد . واحدها به صورت سهام های ۶۳ و ۳۳ متری بوده که انتخاب شده است . نما سیمان شسته  و برج نمای شرقی و غربی آن محصور میباشد ارکیده ۲ در سال ۹۷ به بهره برداری رسید .
ارکیده ۳:
برج ۱۹ طبقه ارکیده ۳ برجی کم واحد که در هر طبقه ۵ واحد و در کل ۷۵ واحد را شامل میشود و متراژ واحد ها ۹۳ تا ۱۲۳ متر می باشد.
پروژه در  سال ۹۷ تحویل داده شده است و واحدها غربی شرقی دارای چشم انداز هستند و متریال آن هبلکس و نما سیمان شسته می باشد. لازم به ذکر است که مشاعات آن  با برج ارکیده ۳ مشترک هست.
ارکیده ۴ :
ارکیده ۴ نیز برج کم واحد می باشد که در  هر طبقه ۵ واحد قرار دارد و در کل ۷۵ واحد با نمای  سیمان شسته است.
ارکیده ۵ :
برج ارکیده ۵ یکی از برج های آزاد فروش می باشد و برای سند مبلغی نگه داشته می شود . در این برج هر طبقه ۱۲ واحد دارد و ۲۲ طبقه است که ۱۸ طبقه مسکونی ۱طبقه لابی ۳ طبقه پارکینگ دارد. ارکیده ۵ دارای ۲۱۶ واحد است . واحد های برج زیر ۱۰۰متر و دو واحد ۱۰۰و ۱۱۰متری نیز داراست.
ارکیده ۵ از بهترین چشم اندازهای شهرک چیتگر را دارد که دید جنوبی آن باز و به پارک جنگلی چیتگر می باشد. متریال برج هبلکس و نمای آن سیمان شسته می باشد.
ارکیده ۶ :
برج ارکیده ۶ دارای ۱۹ طبقه ،۱ طبقه لابی، ۳ طبقه پارکینگ داردکه در هر طبقه ۱۰ واحد و در کل ۱۵۰ واحد دارد. متراژ واحد ۶۳ تا ۱۱۱متر است که  متریال آن هبلکس و نمای آن سیمان شسته می باشد.

پهنه B ارتش شامل برج های G1 تا G4اطلاعات بیشتر

برج های پهنه B شهرک چیتگر

پهنه B  ارتش دارای ۱۶ برج مسکونی پروانه ای شکل می باشد و در کل هم این پهنه تصویر پروانه را نمایان می کند و دارای بال های پروانه در واقع شامل بال غربی و بال شرقی می شود. زیر تمام برج ها واحدهای تجاری قرار دارد.
درحال حاضر برج های زیر تکمیل و به مالکین تحویل شده است:
برج های G1 ؛ G2 ؛ G3  و برج های G4 که اولین برج های ورودی به پهنه B شهرک چیتگر می باشند و ظاهر و تعداد طبقات و واحد های یکسان و مشابه هم دارند. این ۴ برج درحال حاضر تکمیل و در اختیار مالکین می باشند.

دو برج B3 ؛ این برج بعد از g4 شروع به انتخاب واحد نمودند و چشم انداز جنوب آنها باغ ملی گیاه شناسی می باشد و برج های B1 یا الماس ؛ به صورت سهامی نبوده و مربوط به تعاونی مسکن حفاظت اطلاعات ارتش می باشد نمای شیشه ای دارد و چشم انداز جنوب آن باغ ملی گیاه شناسی می باشد، ساخت این ذو برج نیز به اتمام رسیده و در مرحله تکمیل محوطه سازی جهت تحویل به مالکین می باشد.

4H2A1003 1536x1024 2

محل قرارگیری برج های آماده و قابل سکونت پهنه B :

SITE pahneye B

از موارد قابل توجه و بسیار ارزشمند خرید واحد های آماده و سرمایه گذاری و سکونت در شهرک چیتگر می توان دسترسی بسیار راحت به اتوبان تهران کرج ، اتوبان خرازی (همت) ، اتوبان شهید همدانی ( حکیم ) و همچنین دو ایستگاه مترو نزدیک به این شهرک ایستگاه ایران خودرو و ایستگاه وردآورد را نام برد.

همچنین دسترسی بسیار راحت به پروژه بزرگ ایران مال ، دریاچه چیتگر ، پارک چیتگر ، باغ ملی گیاه شناسی ، پروژه بزرگ تفریحی هزار و یک شهر و … را نام برد

البته پهنه B شهرک چیتگر چند برج دیگر هنوز در حال ساخت دارد که امکان خرید آنها بصورت پیش فروش با قیمت قطعی از بنیاد تعاون ارتش فراهم می باشد و می توانید به بخش پیش فروش مراجعه نمایید:

کسب اطلاعات در مورد پیش فروش های با قیمت قطعی

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری و خرید فروش مطمئن کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • بهتر است دارای واتس اپ باشد برای ارسال اطلاعات و نقشه ها
  • مختصری درباره درخواستتان ، نقدینگی و شرایط خریدتان:
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .