نقشه جدید پهنه طبیعت در جانمایی نقشه های جدید پهنه D

نقشه جدید پهنه طبیعت و معرفی پهنه D مجموعه شهری چیتگر در جانمایی نقشه های جدید که پیرو پیگیری های بنیاد تعاون ارتش و در پی توقف ساخت پهنه D که بخاطر تعیین تکیف با باغ ملی گیاهشناسی اتفاق افتاده بود، سرانجام نقشه جدید پهنه طبیعت با شکل زیر و نحوه قرارگیری آنها به تایید و ابلاغ رسید:

در ویدیوی زیر جانمایی محل و نقشه های جدید پهنه طبیعت را شماهده می نمایید:

پیرو تصویب باغ گیاه شناسی و محدودیت طبقات و ارتفاع و در راستای تامین حقوق اعضای محترم ارتش در پهنه D چیتگر و توجه به دستورات و مصوبات نهاد ریاست جمهوری و بهره گیری از متخصصین شهرسازی و معماری و کارگروه فنی مهندسی بتاجا، طراحی سایت اصلی پروژه پهنه طبیعت تغییراتی یافت و خوشبختانه در طرح جدید میزان سرانه های خدماتی ، فضای سبز و سطح اشغال مسکونی متناسب با طرح قدیم به نحوی درنظر گرفته شده است که برابر استانداردهای شهرسازی و تایید ضوابط سازمانهای بالا دستی باشد.

همانطور که در ویدیوی بالا ملاحظه کردید، نقشه جدید واحدهای پهنه طبیعت ارتش در شمال باغ گیاه شناسی به شکل زیر خواهد بود:

اطلاعات تکمیلی نقشه جدید پهنه طبیعت در جانمایی نقشه های جدید پهنه D :

در طرح جدید پهنه D با هدف راحتی و دسترسی مناسب ساکنین ورودی های متعدد و مجزا طراحی گردیده تا تسهیل توزیع ترافیک و تردد خودروهای ساکنین پهنه طبیعت حاصل شود. به همین دلیل خیابنهای درنظر گرفته شده در این شهرک مسکونی با گذرهای ۱۴ نتر و ۲۲ متری می باشد.

ضمنا خدمات مرتبط با نیازهای روزمره ساکنین در واحدهای همسایگی درنظر گرفته شده است. به این صورت که کلیه قطعات مسکونی به صورت شمالی و جنوبی و با بر حداقل ۲۲ متر برای بهره گیری مناسب از نور خورشید و تهویه هوا تعبیه شده است.

هر بلوک شهری دارای یک محور گردشگری سبز و جاده تندرستی به منظور دسترسی مطلوب به مسیرهای پیاده روی و سلامت می باشد.

بنابر اوامر فرماندهی محترم کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و با هدف حفظ حقوق اعضای محترم پهنه طبیعت حداقل متراژ واحدها از ۱۳۰ متر تا ۱۴۷ متر در نظر گرفته شده است و از اعضای محترم بابت اضافه متراژ در طرح جدید هیچگونه مبلغی اخذ نخواهد شد.

جابجایی برج ها از برج به آپارتمان و ضرایب جهت ، نور و طبقات و … به نسبت طرح جدید پهنه D توسط کارشناسان رسمی دادگستری درحال انجام است و پس از انجام کارشناسی، به نسبت همان ارزش کارشناسی انجام شده قدرالسهم پروژه از پروژه های بتاجا به اعضای محترم اهدا خواهد شد.

مشاهده تور مجازی و محل قرارگیری پهنه طبیعت

برای مشاوره رایگان خرید و فروش و سرمایه گذاری مطمئن شماره تماس خود را درج کنید، همکاران ما با شما تماس می گیرند:
  • کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • بهتر است دارای واتس اپ باشد برای ارسال اطلاعات و نقشه ها
  • مختصری درباره درخواستتان ، نقدینگی و شرایط خریدتان:
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =