گزارش مهر ماه ۱۴۰۲ از پیشرفت ساخت پروژه مسکونی ارتش در چیتگر

گزارش ماهانه ساخت و پیشرفت فیزیکی پروژه های چیتگر توسط مدیریت روابط عمومی بنیاد تعاون ارتش ( بتاجا ) و شرکت عمران آبشار اسپادانا و از طریق رصد میدانی و دریافت گزارش از کارگاه ها و معاونت طرح و برنامه تهیه و تنظیم می شود. در این ماه تلاش شده است با رویکردی نو و در قالب مقایسه فعالیت های اجرایی با ماه گذشته تصویری دقیق تری به اعضا ارائه نماییم.
این گزارش از پیشرفت ساخت و اقدامات پروژه بزرگ چیتگر توسط بنیاد تعاون ارتش و شرکت عمران آبشار اسپادانا در پایان مهرماه ۱۴۰۲ منتشر می گردد.

شرکت عمران آبشار اسپادانا متولی ساخت پروژه های مسکونی پرسنل ارتش در چیتگر می باشد که با نظارت و تعهد بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران ( بتاجا ) در حال ساخت و تکمیل این پروژه می باشد که پرسنل ارتش در قالب سهام توانمندسازی در این پروژه مسکونی چیتگر ثبت نام نموده اند.

گزارش مهر ماه ۱۴۰۲ از پیشرفت ساخت و اقدامات پروژه بزرگ چیتگر تنظیم و جمع‌بندی گزارشات پیشرفت فیزیکی روزانه به عنوان گزارشات ماهانه در پایان هر ماه ارسال می گردد:

(برای مشاهده بهتر هر مورد، روی آن کلیک کرده و علامت بزرگنمایی را بزنید)

پیشرفت پروژه مهر ۱۴۰۲ پهنه طبیعت ( پهنه D ) :


گزارش پیشرفت پروژه ساخت مهر ۱۴۰۲ برج D1 ارتش در پهنه B :


گزارش مهرماه ۱۴۰۲ برج D2 ارتش در پهنه B :


گزارش پیشرفت مهر ۱۴۰۲ برج D3 ارتش در پهنه B :


گزارش مهر ماه ۱۴۰۲ برج N1 ارتش در پهنه B :


گزارش مهرماه ۱۴۰۲ برج N2 ارتش در پهنه B :


گزارش ماهانه پروژه مهر ۱۴۰۲ برج N3 ارتش در پهنه B :


گزارش مهر ماه ۱۴۰۲ برج N4 ارتش در پهنه B :


گزارش مهرماه ۱۴۰۲ برج N5 ارتش در پهنه B :


گزارش مهر ماه ۱۴۰۲ برج N6 ارتش در پهنه B :


گزارش مهرماه ۱۴۰۲ از پیشرفت ساخت و اقدامات پروژه بزرگ چیتگر توسط بنیاد تعاون ارتش و شرکت عمران آبشار اسپادانا در سایت چیتگرسازان برای اطلاع هرچه بیشتر سهام داران و مالکین محترم از شرایط و نحوه ساخت و تکمیل پروژه های مسکونی در پهنه های درحال ساخت ارتش در چیتگر در پایان هر ماه منتشر می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتس اپ روی دکمه سبز رنگ بزنید : ارتباط مستقیم با کارشناسان چیتگر سازان در واتس اپ : 09023319091 یا برای مشاوره رایگان خرید و فروش و سرمایه گذاری مطمئن شماره تماس خود را درج کنید، همکاران ما با شما تماس می گیرند:
  • کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • بهتر است دارای واتس اپ باشد برای ارسال اطلاعات و نقشه ها
  • مختصری درباره درخواستتان ، نقدینگی و شرایط خریدتان:
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + چهار =