نحوه انتخاب واحد پهنه D ارتش سهام توانمند سازی پهنه طبیعت چیتگر

نحوه انتخاب واحد پهنه D ارتش سهام توانمند سازی پهنه طبیعت چیتگر به این صورت است که طی اعلام بنیاد تعاون ارتش ، طرح توانمند سازی با هدف توانمند نمودن کارکنان در جهت تهیه مسکن طراحی شده است و با توجه به اینکه حداقل آورده سهام جهت انتخاب واحد ۱۰۰ سهم (۱۰۰ متر) می باشد، زمینه انتخاب واحد به صورت مشارکتی نیز برای سهامداران فراهم شده است.
همانطور که در گزارش ساخت و متراژ و پلان های پهنه D ارتش اعلام شد، متراژ از ۱۱۰ متر ۱۱۵ متر و ۱۲۰ متر می باشد و برای انتخاب واحد و اولویت بندی باید متراژ سهامدار حداقل به ۱۰۰ متر برسد.
برای تکمیل کسری متراز های خرد هر واحد (۱۰متر ۱۵ متر ۲۰ متر) شرکت در زمان تحویل واحد به شما با قیمت روز حساب می‌کند و امکان خرید خرد میسر است.

نحوه انتخاب واحد پهنه D ارتش سهام توانمند سازی پهنه طبیعت چیتگر
اولویت بندی و نحوه انتخاب واحد پهنه D بر اساس :
۱_سنوات خدمت پرسنل تا زمان ثبت نام در پروژه.
۲_موجودی طرح حکمت (کد ۶۲) در زمان ثبت نام.
۳_مبلغ و زمان واریز و ثبت نام در پروژه (مثال واریزی ۹۸ یا ۹۹)
ترکیب این سه مورد که باهم جمع بندی می شوند، و منجر به امتیاز دریافت شده توسط سهامدار می گردد و طبق اولویت بندی اطلاع رسانی به نفرات برای حضور در انتخاب واحد انجام می شود.
اگر سهام سهامدار بیشتر از ۱۲۰ متر باشد، در زمان تحویل واحد شرکت با کم کردن هزینه پارکینگ ، انباری و مشاعات پروژه بقیه سهام مازاد را می تواند سهامدار به سایر کسانی که کسری متراژ دارند به فروش برساند. که بهتر است برای این موضوع با کارشناسان چیتگرسازان در ارتباط و کسب راهنمایی توسط سهامدار انجام پذیرد.

برای مشاهده اقدامات عمرانی پهنه D توانمند سازی چیتگر و گزارش ساخت پهنه طبیعت چیتگر ، همچنین مشاهده نقشه و پلان واحد های پهنه D ارتش به این صفحه مراجعه نمایید:

مشاهده نقشه و پلان واحد های پهنه D ارتش

پرسنل محترم ارتش و کلیه سهام داران پروژه طبیعت و پهنه D چیتگر ، برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید یا فروش مطمئن سهام توانمندسازی چیتگر با مشاور مستقیم پروژه از طریق تماس یا واتس اپ در ارتباط باشید : ۰۹۰۲۳۳۱۹۰۹۱

.

برای مشاوره رایگان خرید و فروش و سرمایه گذاری مطمئن شماره تماس خود را درج کنید، همکاران ما با شما تماس می گیرند:
  • کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • بهتر است دارای واتس اپ باشد برای ارسال اطلاعات و نقشه ها
  • مختصری درباره درخواستتان ، نقدینگی و شرایط خریدتان:
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =