سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ و بهترین پروژه سرمایه گذاری در چیتگر

سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ و معیارهای انتخاب پروژه های برتر چیتگر و سرمایه گذاری در منطقه۲۲ تهران:

منطقه ۲۲ و بخصوص چیتگر، محل افزایش روزافزون جمعیت و وجود تقاضا برای امکانات اساسی می باشد. یک سری معیارها برای انتخاب پروژه های برتر ساختمانی که در زمینه اقتصادی و تفریحی فعالیت دارند، موجود است که ما به اختصار به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم.

۱-دسترسی به شریان های اصلی:

دسترسی های مجموعه یکی از مهمترین فاکتورهای رتبه بندی پروژه های تجاری اداری محسوب می شود. هر چه این دسترسی سریعتر و راحت تر انجام شود، آن مجموعه از محبوبیت بالاتری برخوردار خواهد بود لذا از این حیث پروژهای بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران به دلیل دسترسی آسان به مسیرهای اصلی تهران بهترین گزینه جهت سرمایه گذاری ۱۰۰درصد سودده می باشند …

موقعیت مکانی و دسترسی شهرک مسکونی چیتگر :

شهرک مسکونی بزرگ چیتگر از شمال به بزرگراه خرازی و شهربازی هزار و یک شب، از غرب به بلوار پژوهش، از شرق به بلوار ایران خودرو و مجتمع ایران مال و از جنوب به بزرگراه حکیم و باغ گیاه شناسی محدود می شود.

۲-امکانات کلی مجموعه :

وجود خدمات و کالاهای متنوع، وجود پارکینگ، خدمات تفریحی، اتاق بازی کودک، سرویس بهداشتی، فودکورت، سالن سینما، وای فای، آفرهای ویژه و سایر امکانات سبب شده تا مردم بیشتر به دنبال مال ها یا شبیه آن ها باشند تا تمام نیازهای حین خریدشان پاسخ داده شود.

🇮🇷یادآور می شود که محور تجاری چهارباغ دقیقا از مرکز و میانه شهرک مسکونی چیتگر عبور می کند. که به همت مضاعف مسئولین در ارتش جمهوری اسلامی علی الخصوص بنیاد تعاون ارتش آجا دارای تمامی امکانات مدنظر را می باشد.

سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ و بهترین پروژه سرمایه گذاری در چیتگر

۳-اسکلت و متریال به کار رفته در ساختمان:

استحکام و ایمنی یک مجتمع عمومی از اهمیت به سزایی برخوردار است. هر چه میزان ایمنی بالاتر باشد، امکان ایجاد خطرات نیز کمتر خواهد شد. مرغوبیت مواد و مصالح به کار رفته در اسکلت بندی اصلی مجموعه های تجاری تفریحی، در نتیجه نهایی آن تاثیر گذار خواهد بود. لذا معمولا پروژه هایی از کیفیت برخوردارند که در تمامی جزئیات از متریال مرغوب استفاده کرده باشد.

🇮🇷شهرک مسکونی بزرگ چیتگر واقع در ضلع غربی دریاچه چیتگر (دریاچه شهدای خلیج فارس) در دست احداث می باشد.
این شهرک یکی از بروز و مدرنترین شهرک های منطقه ۲۲ و سطح کشور می باشد که توسط بنیاد تعاون ارتش در حال ساخت است.
برج های این مجموعه دارای بالاترین استاندارد برج سازی و دارای مقاومت بالا در مقابل زلزله و دارای بالاترین استاندارد در رعایت مبحث ۱۹ ساختمان می باشند.
به طوری که تمامی دیوارها دارای عایق حرارت و صدا و دیوارها کناف نسوز و پنجره ها دو جداره و یو پی وی سی بوده و نما نوعی سرامیک عایق می باشد.
در چشم‌انداز شهرک چیتگر، حدود ۵ پهنه دیده می‌شود که چهار پهنه آن یعنی A,B,C و E در حال حاضر در دست احداث هستند. که در ادامه معرفی شده اند.
شهرک چیتگر بزرگترین پروژه بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران (بتاجا) با ۲۰.۰۰۰ واحد مسکونی می‌باشد که یکی از زیباترین و مدرن‌ترین شهرک‌های در حال ساخت کشور محسوب می‌شود.

سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ و بهترین پروژه سرمایه گذاری در چیتگر

۴-ویو و چشم انداز :

یکی از مهمترین معیارهای امتیاز دهی چیتگر سرمایه گذاری پروژه های برتر منطقه ٢٢ به طور خاص تمام مراکز خرید، شاید این معیار برای واحد های اداری مهمتر از واحد های تجاری باشد. دارا بودن چشم انداز منحصر به فرد و مطلوب یک پروژه، سبب برتری آن به سایر مجموعه هاست.

🇮🇷با توجه به موقعیت قرارگیری شهرک مسکونی چیتگر ارتش این شهرک دارای یکی از بهترین چشم اندازها می باشد.

از بارزترین آنها می توان به :

 • شهربازی هزار و یک شب (بزرگترین شهربازی خاورمیانه)
 • جنگل زیبای چیتگر
 • آبنمای موزیکال بازار بزرگ ایران مال
 • دریاچه شهدای خلیج فارس
 • بوستان های چیتگر و لتمان کن
 • روستای وردیج و واریج
 • باغ گیاه شناسی و … اشاره نمود.

سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ و بهترین پروژه سرمایه گذاری در چیتگر

۵-اهمیت مراکز خرید چیست؟

اهمیت مرکز خرید عمدتا برای این است که افراد مدتی از خانه بیرون بیایند و کاری سرگرم کننده انجام دهند. مراکز خرید می توانند بهترین تجارب خرید مانند اجتماعات اجتماعی، سرگرمی، نمایش ها، راه اندازی محصولات، تبلیغات و جشنواره ها را ارائه دهند. لیست رویدادها در مراکز خرید برای هر شخصی ، به ویژه برای چند ساعت سرگرم ، ادامه دارد.

🇮🇷با توجه به موقعیت قرارگیری شهرک مسکونی چیتگر این شهرک دارای یکی از بهترین دسترسی ها به مراکز خرید در سطح منطقه می باشد.
از بارزترین آنها می توان به :

 • بازار بزرگ ایران مال
 • مرکز خرید بام لند
 • بازار تهران مال
 • محور تجاری چهار باغ و … اشاره نمود.

با توجه به توضیحات فوق، شهرک بزرگ چیتگر یکی از بهترین و مطمئن ترین فرصت های سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ و همچنین سطح کشور می باشد.
از مزیت های بزرگ این پروژه وجود فرصت های سرمایه گذاری برای بودجه های کوچک، متوسط و بزرگ می باشد.
همچنین دوستانی که قصد سکونت در این شهرک را دارند با انبوهی از فایل ها با شرایط و ویژگی های مختلف در متراژ های متفاوت روبرو خواهند بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید:

.

برای مشاوره رایگان خرید و فروش و سرمایه گذاری مطمئن شماره تماس خود را درج کنید، همکاران ما با شما تماس می گیرند:
 • کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
 • بهتر است دارای واتس اپ باشد برای ارسال اطلاعات و نقشه ها
 • مختصری درباره درخواستتان ، نقدینگی و شرایط خریدتان:
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هفت =