ثبت نام کد ۶۲ با سنوات زیر ۲۰ سال برای استفاده از مسکن پرسنل ارتش

شرایط ثبت نام کد ۶۲ با سنوات زیر ۲۰ سال برای استفاده از پروژه های مسکونی و سهام شهرک های مسکونی ارتش به شرح زیر اعلام می گردد:

اطلاعیه مهم شرایط ثبت نام کد ۶۲ با سنوات زیر ۲۰ سال:

برابر دستور العمل اجرایی طرح حکمت مصوب ستاد کل ن.م و همچنین مصوبه شماره ۴ هیئت مدیره صندوق مسکن بتاجا، مبلغ حق عضویت در طرح حکمت طبق جدول درج شده بروزرسانی گردیده است.

مدارک لازم جهت عضویت طرح حکمت:

  • فرم عضویت تکمیل و تأیید شده توسط کارگزینی یگان مربوطه.
  • روگرفت آخرین فیش حقوقی.
  • فیش واریزی حق عضویت بر اساس سنوات خدمتی به شماره حساب ۱-۱۳۵۴۵۹۴-۸۰۱-۱۰۹۹ بنام صندوق تعاون و سرمایه گذاری مسکن بتاجا نزد بانک سپه (حکمت سابق).

whatsapp%20image%202021 05 31%20at%203.37.22%20pm

با اعلام صندوق تعاون و سرمایه گذاری مسکن بتاجا، طبق مصوبه ی هیئت مدیره بتاجا آن دسته از کارکنانی که تاکنون عضو طرح حکمت نبوده اند و یا از آن انصراف داده اند تا پایان شهریور فرصت دادند تا در این طرح ثبت نام کنند.

در پی درخواست های مکرر کارکنان ، کلیه شاغلین ۲۰ سال خدمت به بالا که عضو کد۶۲ نمی باشند (اعم از افرادی که تاکنون عضو نبوده اند و یا قبلاٌ عضو بوده و منصرف شده اند) می توانند با پرداخت حق عضویتی که به میزان معدل کارکنان هم سنوات خود و مورد تایید صندوق بتاجا است، اقدام به ثبت نام نمایند.

همچنین ثبت نام از شاغلین زیر ۲۰ سال خدمت بعد از تاریخ گفته شده نیز طبق روال انجام خواهد گرفت.

آن دسته از کارکنانی که از تسهیلات کد ۶۲ استفاده کرده و سپس از طرح خارج شده اند ، به هیچ وجه امکان ثبت نام مجدد را نخواهند داشت.

گفتنی است کلیه ی شاغلینی که تمایل به ثبت نام در طرح مذکور را دارند می توانند با دریافت فرم های مربوطه از یگان خدمتی و تکمیل آنها و مراجعه حضوری به صندوق تعاون و سرمایه گذاری مسکن بتاجا به نشانی : تهران- خ شهید قدوسی- جنب بانک حکمت ایرانیان نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

شایان ذکر است جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن گویای ۷-۸۱۹۵۳۹۹۲-۰۲۱ (صندوق تعاون و سرمایه گذاری مسکن بتاجا) تماس حاصل شود.

.

برای مشاوره رایگان خرید و فروش و سرمایه گذاری مطمئن شماره تماس خود را درج کنید، همکاران ما با شما تماس می گیرند:
  • کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • بهتر است دارای واتس اپ باشد برای ارسال اطلاعات و نقشه ها
  • مختصری درباره درخواستتان ، نقدینگی و شرایط خریدتان:
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − یک =