مجموعه شهری چیتگر با چشم انداز ساخت ۲۰هزار واحد مسکونی در منطقه ۲۲ تهران در حد فاصل بزرگراه های شهید همت و شهید خرازی و در نزدیکی آبشار تهران، دریاچه خلیج فارس و پارک جنگلی چیتگر واقع شده است. بنیاد تعاون ارتش سرافراز جمهوری‌اسلامی ایران به دستور فرماندهی معظم کل قوا و با فرماندهی معزز ارتش جمهوری اسلامی با رویکرد تامین مسکن غیر سازمانی و توانمندسازی پرسنل شریف آجا بر آن شد تا در بهترین منطقه غرب تهران نسبت به احداث یک مجموعه عظیم شهری و فاخر اقدام نموده که این مجموعه شامل پنج پهنه با مساحت ۱۳۰ هکتار و راه های دسترسی استاندارد با تامین کلیه امکانات رفاهی باشد.

برای آشنایی با مجموعه شهری چیتگر و معرفی شهرک چیتگر ارتش ویدیوی زیر را مشاهده کنید:

از آن جایی که رعایت استانداردها برای سازندگان برابر با مقررات ملی ساختمان بسیار حائز اهمیت می باشد، علاوه بر رعایت موارد فوق توجه به ایجاد فضای سبز اختصاصی برای هر برج مسکونی، آسانسورهایی با ظرفیت بالا، سیستم های اطفای حریق با پیشرفته ترین امکانات روز دنیا، استفاده از تجهیزات مخابراتی فیبر نوری و در کل استفاده از برترین امکانات متناظر با یک مجموعه مدرن همواره سرلوحه اقدامات بنیاد تعاون آجا بوده و می باشد.

پهنه A  شامل ۱۹ بلوک با مساحت ۱۸.۵ هکتار با جمعیت پذیری بیش از ۱۱ هزار نفر در حوزه مرکزی در شمال اتوبان حکیم قرار دارد. ۹ برج شامل پامچال های ۱ الی ۶ و ارکیده های ۱، ۸ و ۹ به تعداد ۱۵۰۰ واحد تا سال ۱۳۹۶ به بهره برداری رسیده است. بلوک های ارکیده ۱۰ و ۱۱ با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی در حال اجرا بوده که تا پایان سال جاری بابرنامه ریزی های انجام شده به تحویل موقت خواهند رسید. برج خلبانان شکاری با پیشرفت ۹۰ درصدی نیز تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید. بلوک های ارکیده ۲ الی ۷ در حال تحویل به مالکین می باشد که این امر در طی سال اخیر با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی در هر برج محقق گردیده است.

از دیگر مراکز بهره برداری شده در پهنه A می توان به مسجد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیه به مساحت تقریبی ۴۰۰۰ متر مربع شامل سالن های اجتماعات، مراکز خدماتی، تجاری و فرهنگی مستقل و احداث مقبره شهدا جهت خاکسپاری شهدای گمنام دوران دفاع مقدس نیز اشاره نمود و همچنین سرانه های خدماتی، ورزشی، تجاری، آموزشی و فرهنگی نیز با پیشرفت های فیزیکی مختلف در حال ساخت می باشند.

امید است با اتکا به ایزد یکتا و با تکیه بر دانش و تخصص پرسنل متعهد و دلسوز مجموعه بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران، دستیابی به اهداف تعیین شده و انجام ماموریت محوله محقق گردد.

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری و خرید فروش مطمئن کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • بهتر است دارای واتس اپ باشد برای ارسال اطلاعات و نقشه ها
  • مختصری درباره درخواستتان ، نقدینگی و شرایط خریدتان:
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .