معرفی ویدیویی پروژه های مسکونی پهنه های ارتش در چیتگر

پروژه های مسکونی ارتش در مجموعه شهری چیتگر در منطقه ۲۲ تهران، شامل ۵ پهنه مسکونی (A. B. C. D. E) و خدمات پشتیبان آنها و ۲ پهنه خدماتی F (شهر سلامت) و چهار باغ در ۱۷۲ هکتار زیر نظر بنیاد تعاون ارتش بتاجا در حال ساخت می‌باشد.

این شهرک یکی از زیباترین و مدرنترین شهرک های در حال ساخت کشور است که برج های مسکونی آن به روش صنعتی در سطح منطقه خودنمایی می کند. کل اراضی منطقه چیتگر به مساحت ۶۷۹ هکتار است که به پهنه های A تا E تقسیم شده که دو پهنه A و B آن توسط شرکت عمران و توسعه چیتگر تاکنون زیر ساخت رفته است. پهنه A دارای ۱۷ برج و پهنه B دارای ۲۰ برج می باشد.

پهنه های پروژه های مسکونی ارتش خوش ساخت در جایگاهی آرام و ساکت و خوش آب و هوا سرمایه گذاری در این پهنه تماما بر مبنای اصول پیش فروش و واگذاری حق امتیاز عضویت صورت میگیرید.

تعداد کل واحدهای مسکونی در این مجموعه برابر با ۱۰۶۰۴ واحد در پهنه A و B است که از این تعداد ۵۰۸ واحد ساخته شده است و تعداد ۳۷۷ واحد آن نیز تحویل متقاضیان مسکن گردیده است. میزان پیشرفت پروژه ۳۱٫۶ درصد و تعداد باقی مانده واحدها ۱۰۰۹۶ می باشد.

برای آشنایی بیشتر با پروژه های مسکونی ارتش در منطقه ۲۲ تهران – چیتگر ویدیوی زیر را مشاهده نمایید:

بنیاد تعاون ارتش بتاجا با تعیین استراتژی‌ های دقیق و منظم فروش و بازاریابی و با استقرار دفتر فروش در محوطه پروژه در این پروژه توانست ۱۰۰۰ واحد مسکونی را به فروش برساند و با تزریق اقتصادی که در آن زمان صورت گرفته بود، بیش از ۱۲۰۰ واحد مسکونی را به سهامداران تحویل دهد.
این پروژه یکی از به یادماندنی‌ترین پروژه‌ های ارتش است که طی آن توانست تمام رکوردهای پیشین از جمله تعداد کارکنان به کار گرفته شده در پروژه، تعداد دفترهای فروش، ایجاد صف ‌های مردم جهت خرید و … را بشکند.
برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید:
برای مشاوره رایگان خرید و فروش و سرمایه گذاری مطمئن شماره تماس خود را درج کنید، همکاران ما با شما تماس می گیرند:
 • کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
 • بهتر است دارای واتس اپ باشد برای ارسال اطلاعات و نقشه ها
 • مختصری درباره درخواستتان ، نقدینگی و شرایط خریدتان:
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

6 thoughts on “معرفی ویدیویی پروژه های مسکونی پهنه های ارتش در چیتگر

 1. مسلم پور علی گنجی :

  عالی بود و ممنونم. من میخواستم جای دیگه سرمایه گذاری کنم، ولی با کمک سایت شما و اطلاعات و ویدیوهایی که گذاشتین به موقع اومدم اینطرف و خیلی راصی هستم از سرمایه گذاری که با راهنمایی شما کردم

  • چیتگرسازان :

   سلامت باشین و انجام وظیفه بوده که انجام شده، و خوشحالیم از راضی بودنتون و سودی که کردین

 2. مصطفی دادگر :

  بسیار عالی بود و ممنون از سایت خوبتون و اطلاعاتی که در مورد پروژه های چیتگر مخصوصا ارتش و شهرک امام رضا می گذارید

  • چیتگرسازان :

   با توجه به دور بودن خیلی از سهامداران از پروژه های چیتگر و عدم دسترسی حضوری، تلاش شده از این طریق در جریان روند پیشرفت و اتفاقات اجرایی پروژه ها باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =