افزایش متراژ ۵ متر تا ۳۰ متر به سهام اعضای طرح توانمندسازی ارتش در چیتگر

همچنین کارکنانی که از تاریخ ۹۸/۱۰/۱ به بعد متقاضی عضویت در طرح توانمند سازی پروژه چیتگر هستند و ۲۰ سال سنوات خدمتی را طی نموده اند، می بایست تا تاریخ ۹۸/۶/۱ سابقه عضویت در طرح حکمت شان به عدد ۵ سال رسیده باشد. متقاضیان زیر ۵ سال سابقه کد ۶۲ در نوبت های بعدی دعوت خواهند شد.

کارکنان به شرط عدم استفاده از تسهیلات بتاجا و داشتن ۵ سال سابقه‌ی کد ۶۲ ، با واریز کمتر از ۳۰ درصد از مبلغ کل می توانند در طرح توانمند سازی مشارکت نموده و از ۷۰ میلیون تومان وام طرح حکمت خود استفاده نمایند.

نحوه پرداخت سهام تا ۳۰ متر مربع به شکل زیر می باشد:

 

TavanmandSazi2

 

همچنین لازم به توضیح است از مبلغ ۳۰ درصد گفته شده (معادل ۳۰ میلیون تومان)، باقی مانده ی پس انداز طرح حکمت(کد۶۲) کسر و متقاضی می بایست مابقی را به شماره حساب  ۱۰۹۹۸۰۱۱۳۵۴۵۹۴۹  نزد بانک حکمت ایرانیان به نام صندوق تعاون بتاجا واریز کنند.(مبلغ پس انداز طرح حکمت در فیش حقوقی ثبت می باشد)

کلیه سهام دارانی که پیش از این صاحب ۲۰ متر سهام شده اند و اکنون خواهان افزایش سهام خود به صورت اقساطی هستند می توانند از  ۵ متر تا ۳۰ متر مربع می توانند متراژ سهام خود را افزایش دهند، که دراین مورد میتوانید را راهنمایی رایگان مشاوران چیتگرسازان استفاده نمایید:

 

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید:

 

برای مشاوره رایگان خرید و فروش و سرمایه گذاری مطمئن شماره تماس خود را درج کنید، همکاران ما با شما تماس می گیرند:
  • کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • بهتر است دارای واتس اپ باشد برای ارسال اطلاعات و نقشه ها
  • مختصری درباره درخواستتان ، نقدینگی و شرایط خریدتان:
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =