نحوه ساخت پهنه D سهام توانمندسازی ارتش در چیتگر توسط مدیر شرکت آرشام

نحوه ساخت پهنه D که پروژه سهام توانمندسازی و مسکونی ۵۲۸۰ واحدی ارتش در پهنه طبیعت چیتگر می باشد، در تاریخ ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۱ با بازدید و گزارش ویدیویی آقای مهندس ظفری مدیر پروژه شرکت اندیشمندان مسکن آرشام ، که این پروژه را در قالب مشارکت در ساخت با شرکت عمران آبشار اسپادانا زیرنظر مستقیم بنیاد تعاون ارتش جمهورس اسلامی ایران در دست اجرا و ساخت دارد.

مشاهده ویدیوی نحوه ساخت پهنه D ارتش در چیتگر توسط مدیر پروژه – ۲۵ فروردین ۱۴۰۱:


همانطور که در مطلب نحوه انتخاب واحد پهنه D نیز گفته شد ، تا این تاریخ ۴ قطعه از ۸ قطعه از این پروژه توانمند سازی گودبرداری و خاک برداری انجام شده و بالغ بر یک میلیون متر مکعب انجام شده و در دو قطعه بتن ریزی زیر فوندانسیون ها هم انجام گرفته است، که بالغ بر ۱۴۰۰ متر مکعب بتن ریزی می باشد.
این پروژه مسکونی بر اساس سهام توانمندسازی ارتش در چیتگر که با نام پهنه D یا همان پهنه طبیعت می باشد، در قالب ۲۲ بلوک ۲۴ طبقه دارای ۵۲۸۰ واحد مسکونی طراحی و در حال اجرا می باشد. مدت قرارداد ساخت ۵ سال ( ۶۰ ماه ) است و متراژ ناخالص این پروژه بالغ بر یک میلیون و شصت هزار متر مربع است ، که خالص متر مربع مسکونی آن بالغ بر ششصد و سیزده هزار متر مربع می باشد.
در حال حاضر شرکت آرشام با استفاده از تجهیزات و امکانات خود و با تکیه بر اکیپ های متخصص در زمینه اجرا سیستم های قالب تونلی، دارای ظرفیت پذیرش و اجرای پنج هزار واحد مسکونی به روش صنعتی سازی می باشد.

مشاهده نحوه انتخاب واحد سهام پهنه D

پرسنل محترم ارتش و کلیه سهام داران پروژه طبیعت و پهنه D چیتگر ، برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید یا فروش مطمئن سهام توانمندسازی چیتگر با مشاور مستقیم پروژه از طریق تماس یا واتس اپ در ارتباط باشید : ۰۹۰۲۳۳۱۹۰۹۱

.

برای مشاوره رایگان خرید و فروش و سرمایه گذاری مطمئن شماره تماس خود را درج کنید، همکاران ما با شما تماس می گیرند:
  • کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • بهتر است دارای واتس اپ باشد برای ارسال اطلاعات و نقشه ها
  • مختصری درباره درخواستتان ، نقدینگی و شرایط خریدتان:
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − ده =