گزارش پیشرفت ساخت آبان ماه ۱۴۰۲ پهنه B و پهنه D شهرک چیتگر (ویدیویی)

گزارش پیشرفت ساخت آبان ماه ۱۴۰۲ از پیشرفت پهنه B و پهنه D شهرک چیتگر که توسط شرکت عمران آبشار اسپادانا و نظارت بنیاد تعاون ارتش (بتاجا) در چیتگر درحال ساخت می باشد و گزارش ساخت ماهانه با هدف آگاه سازی مالکین و سرمایه گذاران محترم در این پروژه مسکونی از روند ساخت و پیشرفت آن در پایان هر ماه بصورت گزارش تصویری تهیه و  خدمت مالکین این واحدهای مسکونی ارائه می گردد.

پهنه B با مساحت حدود ۳۷۶۱۸۵ متر مربع و دارای دو بخش شرقی و غربی می‎باشد که بخش شرقی با روند اجرایی و پیشرفت مناسب در حال اجرا می باشد از این تعداد ۷ بلوک متعلق به طرح توانمندسازی قدیم با مجموع ۳۴۳۲ واحد می باشد و ۲ بلوک N1 و N2 با تعداد ۹۶۰ واحد مسکونی به طرح توانمندسازی جدید اختصاص یافته است. بلوک ها در ۲ تیپ اسکلت فلزی با ۳۵ طبقه و اسکلت بتنی با ۳۷ طبقه طراحی گردیده است.

 قرارداد ساخت پهنه D یا طبیعت نیز با ساخت ۵۲۸۰ واحد در ۲۲ بلوک ۲۴ طبقه و در هر طبقه ۱۰ واحد حدود ۱۰۰ تا ۱۱۰ متر برای ۶۰ ماه منعقد شده است.

مشاهده گزارش ویدیویی پیشرفت ساخت آبان ماه ۱۴۰۲ از پیشرفت پهنه B ( برج های N و D )  :


مشاهده گزارش ساخت آبان ماه ۱۴۰۲ از پیشرفت پهنه D ( پهنه طبیعت) بصورت ویدیویی :


گزارش آبان ماه ۱۴۰۲ از پیشرفت ساخت و اقدامات پروژه بزرگ چیتگر توسط بنیاد تعاون ارتش و شرکت عمران آبشار اسپادانا در سایت چیتگرسازان برای اطلاع هرچه بیشتر سهام داران و مالکین محترم از شرایط و نحوه ساخت و تکمیل پروژه های مسکونی در پهنه های درحال ساخت ارتش در چیتگر در پایان هر ماه منتشر می گردد.

این پروژه با قیمت قطعی و پیش بینی ضرر و زیان دیرکرد در قرارداد به مالکین ارائه می گردد که با توجه به شرایط فعلی ساخت و ساز و تعهد تحویل واحدها به سرمایه گذاران و مالکین ، این موضوع بسیار حائز اهمیت و توجه می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتس اپ روی دکمه سبز رنگ بزنید : ارتباط مستقیم با کارشناسان چیتگر سازان در واتس اپ : 09023319091 یا برای مشاوره رایگان خرید و فروش و سرمایه گذاری مطمئن شماره تماس خود را درج کنید، همکاران ما با شما تماس می گیرند:
  • کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • بهتر است دارای واتس اپ باشد برای ارسال اطلاعات و نقشه ها
  • مختصری درباره درخواستتان ، نقدینگی و شرایط خریدتان:
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 8 =