گزارش پیشرفت ساخت آبان ماه ۱۴۰۲ پهنه B و پهنه D شهرک چیتگر (ویدیویی)

گزارش پیشرفت ساخت آبان ماه ۱۴۰۲ از پیشرفت پهنه B و پهنه D شهرک چیتگر که توسط شرکت عمران آبشار اسپادانا و نظارت بنیاد تعاون ارتش (بتاجا) در چیتگر درحال ساخت می باشد و گزارش ساخت ماهانه با هدف آگاه سازی مالکین و سرمایه گذاران محترم در این پروژه مسکونی از روند ساخت و پیشرفت آن در پایان هر ماه بصورت گزارش تصویری تهیه و  خدمت مالکین این واحدهای مسکونی ارائه می گردد.

پهنه B با مساحت حدود ۳۷۶۱۸۵ متر مربع و دارای دو بخش شرقی و غربی می‎باشد که بخش شرقی با روند اجرایی و پیشرفت مناسب در حال اجرا می باشد از این تعداد ۷ بلوک متعلق به طرح توانمندسازی قدیم با مجموع ۳۴۳۲ واحد می باشد و ۲ بلوک N1 و N2 با تعداد ۹۶۰ واحد مسکونی به طرح توانمندسازی جدید اختصاص یافته است. بلوک ها در ۲ تیپ اسکلت فلزی با ۳۵ طبقه و اسکلت بتنی با ۳۷ طبقه طراحی گردیده است.

 قرارداد ساخت پهنه D یا طبیعت نیز با ساخت ۵۲۸۰ واحد در ۲۲ بلوک ۲۴ طبقه و در هر طبقه ۱۰ واحد حدود ۱۰۰ تا ۱۱۰ متر برای ۶۰ ماه منعقد شده است.

مشاهده گزارش ویدیویی پیشرفت ساخت آبان ماه ۱۴۰۲ از پیشرفت پهنه B ( برج های N و D )  :


مشاهده گزارش ساخت آبان ماه ۱۴۰۲ از پیشرفت پهنه D ( پهنه طبیعت) بصورت ویدیویی :


گزارش پیشرفت ساخت آبان ماه ۱۴۰۲ از پیشرفت ساخت و اقدامات پروژه بزرگ چیتگر توسط بنیاد تعاون ارتش و شرکت عمران آبشار اسپادانا در سایت چیتگرسازان برای اطلاع هرچه بیشتر سهام داران و مالکین محترم از شرایط و نحوه ساخت و تکمیل پروژه های مسکونی در پهنه های درحال ساخت ارتش در چیتگر در پایان هر ماه منتشر می گردد.

این پروژه با قیمت قطعی و پیش بینی ضرر و زیان دیرکرد در قرارداد به مالکین ارائه می گردد که با توجه به شرایط فعلی ساخت و ساز و تعهد تحویل واحدها به سرمایه گذاران و مالکین ، این موضوع بسیار حائز اهمیت و توجه می باشد.

گزارش پیشرفت ساخت پروژه‌های ساختمانی یک جنبه اساسی در صنعت ساخت و ساز است. این گزارش‌ها به منظور نظارت و ارزیابی پیشرفت و اجرای پروژه‌های ساختمانی ایجاد می‌شوند. یک گزارش ساخت پروژه ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 1. معرفی پروژه: در این بخش، جزئیاتی مانند نام پروژه، موقعیت جغرافیایی، اهداف و توضیحات کلی پروژه ذکر می‌شود.
 2. برنامه زمانی: یک برنامه زمانی دقیق برای انجام پروژه ارائه می‌شود. این شامل زمانبندی برای هر مرحله از ساخت و ساز است.
 3. بودجه: مشخصات مالی پروژه شامل برآورد هزینه‌ها، افترا به بودجه، و هزینه‌های فعلی را نشان می‌دهد.
 4. نظارت کیفیت: روش‌ها و استانداردهایی که برای نظارت بر کیفیت ساخت استفاده می‌شود، توضیح داده می‌شود.
 5. مشکلات و ریسک‌ها: هر مشکل یا ریسک ممکن است با توضیحاتی در مورد تأثیرات آن بر پیشرفت پروژه و راه‌حل‌های پیشنهادی شرح داده شود.
 6. پیشرفت فیزیکی: وضعیت و پیشرفت فیزیکی پروژه به همراه تصاویر و نمودارها نشان داده می‌شود.
 7. مشارکت‌کنندگان: نام و نقش هر فرد یا تیمی که در پروژه شرکت دارد، ذکر می‌شود.

شهرک چیتگر در تهران یکی از مناطق پررونق در زمینه پروژه‌های ساختمانی است. این شهرک با فضاهای سبز و امکانات مدرن، میزبان پروژه‌های مسکونی و تجاری متنوعی می‌شود. با برنامه‌ریزی دقیق، ساختمان‌های بلند و مدرن در حال اجرا هستند. این پروژه‌ها از جمله مجتمع‌های مسکونی، مراکز خرید و اداری، با تأکید بر استانداردهای کیفیت و ایمنی، به رشد و توسعه پایدار منطقه کمک می‌کنند

گزارش پیشرفت ساخت باعث می‌شود تا تمامی افراد مرتبط با پروژه اطلاعات کاملی از وضعیت و پیشرفت پروژه داشته باشند تا تصمیمات مناسبی بگیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پروژه های مسکونی بنیاد تعاون ارتش در چیتگر با کارشناسان چیتگرسازان در ارتباط باشید و راهنمایی بگیرید:

برای مشاوره رایگان خرید و فروش و سرمایه گذاری مطمئن شماره تماس خود را درج کنید، همکاران ما با شما تماس می گیرند:
 • کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
 • بهتر است دارای واتس اپ باشد برای ارسال اطلاعات و نقشه ها
 • مختصری درباره درخواستتان ، نقدینگی و شرایط خریدتان:
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + چهارده =