هفتمین گزارش ساخت پهنه D چیتگر – شهریورماه ۱۴۰۱- گزارش ویدیویی

هفتمین گزارش عملکرد پهنه D چیتگر – شهریور ماه ۱۴۰۱ در اجرای اوامر مدیرعامل محترم بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران مقرر گردید به منظور شفاف سازی در انعکاس عملکردها و تسهیل در اطلاع رسانی ویدیویی به اعضاء ، سهام داران پهنه D چیتگر و ذینفعان و کارکنان محترم ارتش جمهوری اسلامی ایران از سال ۱۴۰۱ بیلان ماهیانه پروژه های در حال ساخت بنیاد تعاون آجا منعکس گردد .

پروژه پهنه ی D هم اکنون در مرحله خاک برداری و تجهیز کارگاه می باشد و به دلیل اینکه این پروژه مجوز های لازم را برای شروع عملیات ساخت برج های خود دارد. بنابراین بعد از خاک برداری و گود برداری وارد مرحله ی ساخت برج های این پهنه می شود.

در حال حاضر طبق نقشه های پهنه دی ارتش منتشر شده است. پهنه دی از چهار برج تشکیل شده است و قرار است این برج ها از امکانات خوبی در پهنه دی برخوردار باشند و سرمایه گذاری های خوبی برای ساخت این برج ها انجام شود . بنابراین امتیازات این پهنه یکی از گزینه های خوب برای سرمایه گذاری بوده و دارای مشتریان زیادی می باشد و سهامداران با سرمایه گذاری در این پهنه با سود خوبی رو به رو خواهند شد.

شهرک چیتگر که در کنار دریاچه چیتگر و باغ گیاه شناسی در استان تهران واقع شده است، یکی از مناطق مسکونی است که در حال حاضر پروژه‌های برج‌سازی زیادی در این شهرک که با نام شهرک مسکونی امام رضا نیز شناخته می‌شود توسط بنیاد تعاون ارتش و بصورت سهام توانمندسازی پرسنل ساخته شده و یا در حال ساخت است.

در ویدیوی زیر گزارش ساخت پهنه D چیتگر در شهریور ماه ۱۴۰۱ را ملاحظه فرمایید:

.

پرسنل محترم ارتش و کلیه سهام داران پروژه طبیعت و پهنه D چیتگر ، برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید یا فروش مطمئن سهام توانمندسازی چیتگر با مشاور مستقیم پروژه از طریق تماس یا واتس اپ در ارتباط باشید : ۰۹۰۲۳۳۱۹۰۹۱
مشاهده نحوه انتخاب واحد سهام پهنه D
برای مشاوره رایگان خرید و فروش و سرمایه گذاری مطمئن شماره تماس خود را درج کنید، همکاران ما با شما تماس می گیرند:
  • کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • بهتر است دارای واتس اپ باشد برای ارسال اطلاعات و نقشه ها
  • مختصری درباره درخواستتان ، نقدینگی و شرایط خریدتان:
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =