پهنه E چیتگر و ساخت ۲۲۰۰ واحد مسکونی برای پرسنل ارتش

پهنه E چیتگر یکی از بهترین مناطق تهران برای ساخت واحدهای مسکونی است و به گزارش مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی بتاجا عملیات ساخت ۲۲۰۰ واحد مسکونی و همچنین عملیات اجرائی محوطه سازی پروژه چیتگر در پهنه E این شهرک آغاز شد.

مراسم کلنگ زنی ۲۲۰۰ واحد مسکونی پهنه E شهرک چیتگر در حالی برگزار شد که مدیر عامل بنیاد تعاون ارتش نیز ضمن حضور در مراسم کلنگ زنی اظهار داشت: به حول قوه الهی امروز شاهد برگزاری مراسم آغاز به کار ساخت ۲۲۰۰ واحد مسکونی و همچنین محوطه سازی در پهنه ترنجستان چیتگر هستیم.

مدیر عامل موسسه مسکن سازان نیز در ابتدای مراسم کلنگ زنی، با اعلام برخی جزئیات پروژه، ضمن تشکر و قدردانی از مدیر عامل بتاجا اذعان داشت: امروز علاوه بر اینکه کلنگ ساخت ۲۲۰۰ واحد مسکونی و محوطه سازی پهنه E به زمین می خورد، تمام برنامه ریزی های قبلی ما عملی شد و امیدواریم روز به روز این قدم هایی که مسئولین در راه خدمت به مردم و کارکنان ارتش و خانواده آنان برمی دارند تند تر و موثر تر بشود.

آشنایی بیشتر با پروژه مسکونی ارتش در پهنه E :

 

محل قرارگیری پروژه مسکونی ارتش در پهنه E :

 

شرایط خرید و قیمت سهام در پهنه E پروژه چیتگر

پهنه E پروژه چیتگر نیز توسط بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ساخته می شود ،پهنه E به صورت تجمیع دو سهام ۵۰ متری ( ۲۰ و ۳۰ متر) به فروش می رسد که یکی از بهترین راه کارهای خانه دار شدن در تهران می باشد .

به این صورت که شما با خرید سهام در پروژه چیتگر و گرفتنِ دفترچه قرارداد از ارتش می توانید با متراژی که سهام خریداری نموده اید انتخاب واحد انجام دهید. برای مثال اگر شما یک واحد ۱۰۰ متری نیاز دارید با خرید دو سهام ۵۰ متری می توانید واحد مورد نظر خود را انتخاب کنید .

قیمت سهام ها متغییر می باشد،جهت آگاهی از قیمت سهام و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید:

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 7 =