هزار و یک شهر بزرگترین مقصد گردشگری مدرن ایران در چیتگر

هزار و یک شهر مجموعه‌ای است برای سازندگی و تحول؛ هزار و یک فرصت برای سرمایه‌گذاری و کسب و کار؛ هزار و یک فرصت برای پویندگی و بالندگی هنر و فرهنگ ایرانی؛ هزار و یک فرصت برای تفریح و استراحت و هزار و یک تنوع برای سرگرمی‌های سالم.
سال ٨٩ شهرداری تهران فراخوانی را برای زمین پروژه برگزار کرد که شرکت سرمایه گذاری ساختمانی عظام، با توجه به توانایی مالی بالا و ارائه بهترین طرح کاربری زمین، ساخت و بهره برداری از این پروژه عظیم را بر عهده گرفت. پروژه هزار و یک شهر، یک مقصد گردشگری در کلاس جهانی است و از ١٠ زیر پروژه شامل:

• اولین تم پارک ایران
• بزرگ‌ترین مجتمع تجاری ایران
• خیابان سرگرمی
• برج‌های اداری و هتل آپارتمان
• سه هتل ٣، ۴ و ۵ ستاره
• پارک آبی
• مرکز مطالعات اسلامی و شهر هنر تشکیل شده است.


برای آشنایی بیشتر با پروژه هزار و یک شهر ویدیوی زیر را مشاهده نمایید:


معرفی بخش های مختلف پروژه هزار و یک شهر :

هزار و یک شهر و معرفی بزرگترین مقصد گردشگری مدرن ایران در چیتگر

شهر‏قصه

شهر‏قصه، قلب تپنده‌ی هزار و یک شهر است. بزرگترین پارک تفریحی غرب آسیا تا شرق اروپا، شهر قصه یک تم‌پارک (Theme Park) است با ۴۵ راید و ٢٨ جاذبه در ٧ دیار (Land) و در مساحت ٣٨ هکتار که بر اساس مسترپلان شرکت Forrec کانادا طراحی شده و در دست ساخت می‌باشد. جاذبه‌های شهر‌قصه بر اساس تجلی‌های “خیال ایرانی” در فرهنگ و تمدن و تاریخ ایران زمین و در عرصه‌های گوناگون هنری از قبیل معماری، نمایش، موسیقی، فیلم، هنرهای تجسمی، شعر و ادبیات، آداب و رسوم، بازی‌ها، جشن‌ها، غذاها و… طراحی شده است. شهر‏قصه آغاز فصل جدیدی در گردشگری مدرن در ایران است:

هزار و یک شهر و معرفی بزرگترین مقصد گردشگری مدرن ایران در چیتگر

7hezaro yek shahr 3hezaro yek shahr 5hezaro yek shahr

پروژه بزرگ تجاری شهرزاد :

صاحبان برندهای معتبر و تجار حرفه‌ای، ارزش بودن در کنار جذاب‌ترین محل تفریح خانواده‌های ایرانی در کلان‌شهر تهران را می‌دانند. این مجتمع عظیم تجاری در زمینی به مساحت ٣۵ هکتار و سطح قابل اجاره مفید ٣٨٠،٠٠٠ متر مربع، در دست ساخت است. شهرزاد تنها یک مرکز خرید نخواهد بود، بلکه تجربه ای جدید از خرید همراه با تفریح و سرگرمی برای مشتریان به ارمغان خواهد آورد. این مجتمع تجاری فرهنگ خرید و مراکز خرید را در کشور تغییر خواهد داد:

از آنجایی که سیاست گردشگری شرکت مبنی بر ایجاد بزرگترین مجتمع تجاری در ایران است، از همان ابتدای امر از بهترین مشاوران داخلی و خارجی استفاده شده است. از جمله این مشاوران عبارتند از:
• شرکت Forrec کانادا که طراحی مستر پلن کلی زمین پروژه را انجام داده است.
• شرکت Woods Bagot استرالیا که طراحی مجتمع تجاری شهرزاد را انجام داده است.
• شرکت Aurecon در آفریقای جنوبی که مشاور مهندسی و ساخت مجتمع تجاری را بر عهده داشته اند.
• شرکت JC Williams که خدمات مشاوره ای مجتمع تجاری را انجام داده اند.

shahrzad2shahrzad3shahrzad

14hezaro yek shahr


پارک فناوری های نوین آتیستان :

آتیستان یکی از شهر های هزار و یک شهر است، مکانی برای رونق بخشیدن به سرمایه های فکری ایران از طریق ارتقاء فرهنگ نوآوری. با ۱۸۰ کور ظرفیت فیبر نوری و به عنوان نقطه کانونی کوریدور فناوری تهران، این اولین پارک فناوری های نوین بخش خصوصی، در سه فاز و شش ناحیه کاربری ساخته می شود.
با داشتن برج IT و مرکز گردهمائی، مجتمع تجاری، شهر دانش و هتل پنج ستاره بین المللی، شهر خلاقان فردا ساخته می شود برای حضوری تاثیر گذار در بازار دانش و فناوری جهانی. اینجا مجموعه ای است برای حمایت از شرکت های دانش بنیانی که فردای فن آوری ایران و جهان را می سازند، افراد خلاقی که کارآفرینان دنیای آتی هستند:
atistan

پارک آبی آبشاران

پارک آبی آبشاران در زمینی به مساحت ۲٫۲ هکتار با زیربنای ۱۸۰۰۰ مترمربع احداث خواهد شد. این پارک در دو فاز بهره برداری می شود و تمام ۲۰ راید و جاذبه‌ی آن توسط شرکت White Water کانادا تامین خواهد شد.

پارک آبی آبشاران در پروژه هزار و یک شهر

16hezaro yek shahr

پروژه هزار و یک شهر می توان گفت که این پروژه گردشگری از تعدادی زیرپروژه شامل اولین تم پارک ایران، مجتمع تجاری، خیابان سرگرمی، برج های چهارگانه اداری، هتل آپارتمان، هتل های ۳ ستاره سندباد، ۴ ستاره سیراف و ۵ ستاره اورنگ، هتل زیست بوم، پارک آبی، مرکز مطالعات اسلامی و نگارستان تهران تشکیل شده است.
در این پروژه امکاناتی نظیر مجموعه سوارکاری، زمین تنیس، برکه ماهیگیری، رستوران و کافی شاپ های مدرن نیز تعبیه شده است و با توجه به مجاورت و نزدیکی به پروژه های مسکونی بنیاد تعاون ارتش در چیتگر که به پهنه B شناخته می شوند، یکی از موارد بسیار مهم برای سرمایه گذاران و مالکین واحدهای مسکونی شهرک مسکونی چیتگر می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط خرید مستقیم و سرمایه گذاری مطمئن در شهرک مسکونی چیتگر با کارشناس پروژه های ارتش در ارتباط باشید: ۰۹۰۲۳۳۱۹۰۹۱
.

 

برای مشاوره رایگان خرید و فروش و سرمایه گذاری مطمئن شماره تماس خود را درج کنید، همکاران ما با شما تماس می گیرند:
  • کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • بهتر است دارای واتس اپ باشد برای ارسال اطلاعات و نقشه ها
  • مختصری درباره درخواستتان ، نقدینگی و شرایط خریدتان:
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =