قیمت سهام ۵۰ متری چیتگر ، سهام توانمند سازی ارتش در شهرک امام رضا چیتگر

قیمت سهام ۵۰ متری چیتگر ، که در پهنه E به عنوان سهام توانمند سازی ارتش در شهرک امام رضا چیتگر و موردی بسیار مناسب برای سرمایه گذاری در چیتگر شناخته می شود ، بر اساس سنوات خدمتی پرسنل ارتش مشخص می شود. این طرح که به سنوات خدمتی ۱۵ سال تا ۳۰ خدمت پرسنل ارتش که قبلاً از کد ۶۲ مسکن خود ادر پروژه های قبلی ارتش استفاده نکرده بودند تعلق می گیرد. البته پرسنلی که امکان ثبت نام در سهام توانمند سازی ارتش در شهرک امام رضا چیتگر را ندارند ، می توانند با خرید و فروش سهام از همکاران خود خرید سهام ۵۰ متری را انجام نموده و طبق ضوابطی سهام پرسنل فوق را به خود اختصاص دهند.

قیمت سهام ۵۰ متری چیتگر ، سهام توانمند سازی ارتش در شهرک امام رضا چیتگر

( برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید سهام و انتقال به نام سهام ۵۰ متری چیتگر و سهام ۲۰ متری ، با کارشناسان امور متقاضیان در ارتباط باشید: ۰۹۰۲۳۳۱۹۰۹۱ )

قیمت سهام ۵۰ متری چیتگر :

قیمت سهام ۵۰ متری چیتگر که شامل یک سهم ۲۰ متری می باشد ، و پرسنل ارتش ۳۰ متر دیگر افزایش متراژ را ثبت نام کرده و مبلغ ۴۵ میلیون تومان بابت ثبت نام ۳۰ متر اضافه متراژ پروژه چیتگر به شماره حساب بنیاد تعاون ارتش واریز نموده اند، به شرح زیر می باشد:

  • ۱۴۵ میلیون تومان واریزی (۷۰ میلیون تومان وام طرح حکمت به علاوه ۷۵ میلیون تومان واریزی عضو ارتش) به ترتیب زیر :

( شامل ۷۰ میلیون تومان وام طرح حکمت + مانده پس انداز مسکن در فیش حقوقی پرسنل + مانده واریزی تا رسیدن به ۱۰۰ میلیون تومان ) + ۴۵ میلیون تومان بابت ثبت درخواست ۳۰ متر اضافه متراژ سهام توانمند سازی ارتش در شهرک امام رضا چیتگر )

  • ۱۰۵ میلیون تومان وام توانمند سازی با اقساط ماهیانه حدود ۸۰۰ هزار تومان ، که بصورت پلکانی از حقوق پرسنل ثبت نام کرده کسر می گردد.

خرید و فروش سهام طرح توانمندسازی ارتش در پهنه E شهرک چیتگر :

طرح توانمند سازی ارتش با قرارداد قطعی بوده و ضمنا خرید سهام ۵۰ متری و نقل و انتقال به نام غیر (پرسنل ارتش خارج از سازمان و اشخاص غیر نظامی) بصورت وکالت بلاعزل در دفتر اسناد رسمی و پس انجام استعلامات لازم انجام می‌پذیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره زیر امور متقاضیان شهرک چیتگر تماس حاصل نمایید:

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید:
برای مشاوره رایگان خرید و فروش و سرمایه گذاری مطمئن شماره تماس خود را درج کنید، همکاران ما با شما تماس می گیرند:
  • کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • بهتر است دارای واتس اپ باشد برای ارسال اطلاعات و نقشه ها
  • مختصری درباره درخواستتان ، نقدینگی و شرایط خریدتان:
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + چهارده =