سرمایه گذاری ملک چطور است و چه ملک هایی در اولویت سرمایه گذاری در ملک و سرمایه گذاری مسکن است؟

برای موفق بودن در خرید و فروش مطمئن ملک و سرمایه گذاری ملک باید موارد زیادی را رعایت کنید. مواردی که جنبه‌های مختلف این سرمایه گذاری را در بر می‌گیرد. همواره سوالات و نگرانی های زیادی از طرف خریداران و کسانی که قصد سرمایه گذاری و خرید مطمئن ملک و زمین را دارند مطرح می شود، که ناشی از ابهامات و عدم اطلاع آنان از نحوه صحیح سرمایه گذاری است و مواردی که هنگام انتخاب ملک مورد نظر برای سرمایه گذاری باید در نظر بگیرند.

به همین دلیل موارد زیر که بخش بزرگی از سوالات علاقه مندان سرمایه گذاری مطمئن ملکی را تشکیل می دهد توسط کارشناسان خبره سرمایه گذاری ملکی بررسی و پاسخ داده شده است که می توانید با تهیه آن از مزایای یک سرمایه گذاری امن و سود آور بهره مند شوید:

موارد و عناوین موجود در این مجموعه آموزشی نحوه سرمایه گذاری مطمئن :

 • برای سرمایه گذاری مسکن ، چه ملک هایی در اولویت خرید قرار دارد ؟
 • آشنایی با هشت نوع هوش ملکی در سرمایه گذاری ملک
 • شیوه ها و تکنیک های مدیریت سرمایه گذاری در ملک : ( شریک ، همسایه ، وارث و … )
 • آشنایی با تکنیک ها و ترفندهای کلاهبرداران و جاعلین اسناد ملکی و مدیریت آن
 • آشنایی با سه شیوه فروش املاک (به روز فروختن ، ارزان فروختن و گران فروختن)
 • راهکارهای عملی و مؤثر برای فروش املاک بد قلق
 • آشنایی با روش های دهگانه خرید موفق و فروش ملک در بازار رکود
 • با خرید چه نوع ملکی، با چه مبلغی و درکجا، سرمایه گذاری را شروع کنیم؟
 • معرفی ۱۱ فرصت ورود به سرمایه گذاری در مسکن بدون نقدینگی
 • معرفی ۱۵ روش و فرصت خرید املاک
 • افراد مؤثر برای کمک به سرمایه گذاری ملکی
 • ضرورت آموزش های مؤثر در سرمایه گذاری املاک
 • آموزش شیوه های تحلیل و پیش بینی بازار املاک
 • آشنایی با ۱۱ تضمین معتبر در سرمایه گذاری املاک ومستغلات
 • چرا سرمایه گذاری در املاک و مستقلات پیشنهاد می شود؟
 • نقش و تأثیر مشاورین املاک در انجام معاملات املاک


توضیحات مختصری درباره هریک از بخش های موجود در مجموعه آموزش سرمایه گذاری مطمئن ملکی :

 • برای سرمایه گذاران نوپا ، چه ملک هایی در اولویت خرید قرار دارد ؟

در این بخش راجع به ملک های در اولویت خرید نظیر خرید ملک دارای عرض خوب ، ملک غیر رهنی باشد ، ملک دارای سند قطعی و رسمی ، ملک های وکالتی را نخرید ، ملک محصور باشد ، قابلیت ارزش افزوده را داشته باشد ، مصادره ای و اوقافی نباشد ، ملک فاقد ستون در فضای داخلی ملک باشد ، مشاعات مناسب ، نور و دید مناسبی داشته باشد  ، پارکینگ مزاحم و به ویژه مزاحم بد خیم نداشته باشه ، محوطه سازی مناسب داشته باشد ، دور از اماکن عمومی و دولتی ونظامی ، امنیتی ، زندان ها باشد ، برای املاک مسکونی در طبقات بالا باشد ولی املاک تجاری ، اداری در طبقات پائین باشد  و …
( مدت ۳۱ : ۰۰ : ۱ ساعت )

 • آشنایی با هشت نوع هوش ملکی

در این بخش راجع به انواع هوش های ملکی حرف زده شده است و شیوه مدیریت و ارتقای آن راهکارهایی ارائه شده است . این هوش های ملکی عبارت است از : هوش معاملاتی و کشف فرصت های سرمایه گذاری ، تقویت هوش R.I.Q ، هوش مذاکراتی ، هوش روانشناسی شخصیت ها ، هوش شناخت و  توانایی تحلیل بازار املاک ، هوش کشف نیازهای واقعی مشتریان محل ، هوش شناخت محدودیت ها و خط قرمزهای سرمایه گذاری و …
( مدت  ۳۲ : ۲۱ دقیقه )

 • شیوه ها و تکنیک های مدیریت مرغابی های خائن ( شریک ، همسایه ، وارث و … )

در این بخش راجع به شخصیت و ویژگی های مرغابی های خائن که در واقع برخی از شرکاء ، همسایگان ، وراث و … خائن و جاه طلب هست ، برای مدیریت این اشخاص پیشنهادات کاربردی ارائه شده است :  مثل انجام مذاکره با شخص خائن و زیاده خواه بخاطر کشف دلیل زیاده خواهی و امتناع از این عمل ، افشای  حقه ها و ترفندهای برخی از شرکاء ، همسایگان ، وراث و … نزد دیگر افراد ذینفع ، عدم تمکین از باج خواهی های این افراد ، جمع آوری اطلاعات از خیانت وتبانی وی با دیگران به قصد طرح شکایت از وی ، حل وفصل کردن ادعاهای زیاده خواهانه شخصیت های خائن ، تهدید و تشویق فعالان صنف مشاورین و مدیران قرارداد های ملکی از همکاری با مرغابی های خائن و … ( مدت ۱۹ : ۲۲ دقیقه )

دانلود مجموعه آموزش نحوه سرمایه گذاری ملک ، فروش ملک و سرمایه گذاری مسکن :

دریافت آموزش نحوه سرمایه گذاری مطمئن ملکی

 • آشنایی با تکنیک ها و ترفندهای کلاهبرداران و جاعلین اسناد ملکی و مدیریت آنان

در این بخش راجع به تکنیک ها و تاکتیک های کلاهبرداران وجاعلین اسناد رسمی توصیه هایی کاربردی برای شناخت و مدیریت آن  ارائه شده است : با تهیه و جعل مبایعه نامه ، با ربایش افراد صاحب ملک و اسناد ، ارائه آرای قطعی قضایی صوری و جعلی ، با قفل کردن ملک از طریق مبایعه نامه ، با ارائه وکالت نامه های جعلی ، در پوشش مأموران قلابی امنیتی و انتظامی ،  با ارائه دستور پرداخت بجای چک در قالب پرداخت ثمن ، با برنامه ریزی هدفمند و قبلی ، با همکاری برخی از معتمدین محل که خود معتمد هم فریب  خورده است ، با بهانه اخذ وام از بانک های داخلی و خارجی ، در قالب املاک مجهول المالک و …  ( مدت  ۱۲: ۲۳ : ۱ ساعت )

 • آشنایی با سه شیوه فروش املاک (به روز فروختن ، ارزان فروختن و گران فروختن)

در این بخش راجع به سه شیوه متداول فروش ملک صحبت شده است ؛ اینکه چگونه ملک را به قیمت روز بفروشیم ؟ چگونه ملک را به قیمت ارزان بفروشیم ؟ چگونه ملک را گران بفروشیم ؟ چه کسانی در بازار های رکود و رونق املاک متضرر می شوند ؟ چگونه ملک را سریع و راحت بفروشیم ؟ راههای مقابله با بازارهای رکود و بحران اقتصادی ، با تعریف مشوق های جذاب برای مشاورین املاک محل ، انجام بازسازی قبل از ارائه به بازار فروش و … . ( مدت ۳۲ : ۵۵ دقیقه )

 • راهکارهای عملی و مؤثر برای فروش املاک بد قلق

در این بخش راجع به ۱۰راهکار و تکنیک فروش املاک بد قلق، با تعریف نقشه ای جذاب، با اجرای فضای سبز کافی، احداث کتابخانه و قفسه، احداث جاکفشی زیبا و رخت آویز مناسب، زیباسازی پاسیوی اختصاصی، رنگ آمیزی و زیبا سازی دیوارهای بد منظره روبروی ساختمان، نصب کابینت های کافی و زیبا، اجرای سقف های فضایی در آشپزخانه، سرویس های بهداشتی و حمام، اجرای روف گاردن، اختصاص پارکینگ اضافی و… بطور مفصل و کاربردی پیشنهاداتی شده است. ( مدت ۳۵ : ۳۶ دقیقه )

دانلود مجموعه آموزش نحوه سرمایه گذاری ملک ، فروش ملک و سرمایه گذاری مسکن :

دریافت آموزش نحوه سرمایه گذاری مطمئن ملکی

 • آشنایی با روش های دهگانه فروش ملک در بازار رکود

در این بخش با ۱۰ روش آسان املاک در بازار رکود اعم از کاهش قیمت از از میزان سود ، فروش اقساطی ، اقساط بلند مدت ، برطرف کردن ایرادات اساسی ملک ، برطرف ساختن مشکلات حقوقی ، ثبتی ، وراثتی ، شراکتی ، با تفکیک و تقسیم و افراز ملک ، تعریف شرایط معاوضه ملک با کالاهای دیگر ، با تبدیل به ضمانت نامه  بانکی  و … آشنا می شوید . ( مدت ۰۷ : ۱۶ دقیقه )

 • با خرید چه نوع ملکی، با چه مبلغی و درکجا، سرمایه گذاری را شروع کنیم؟

در این بخش راجع به تکنیک ها و راه های ورود به سرمایه گذاری با خرید املاک مسکونی توصیه هایی کاربردی شده است که چگونه در اراضی سرمایه گذاری کنیم ؟ چگونه در املاک تعاونی سرمایه گذاری کنیم ؟ با چه مبلغی سرمایه گذاری را شروع کنیم ؟ از کجا شروع کنیم ؟ در کجا شروع کنیم ؟ ، شیوه تأمین سرمایه و مدیریت سرمایه ، شیوه خرید ملک با هدف مشارکت در ساخت ، با خرید قدرالسهم عرصه ، انجام معامله با ریسک بسیار بسیار پائین ، خرید ملک بصورت قیمت و هزینه ساخت تمام شده  ، با سرمایه زیر میلیارد تومان در تهران ، با سرمایه گذاری بالای ۳۰۰ میلیون تومان در شهرستان ها در اراضی زراعی ، باغات و پشته ها ، راه اندازی کسب وکار در بخش کشاورزی و … بطور مفصل صحبت شده است . ( مدت ۲۴ : ۳۳ دقیقه )

 • معرفی ۱۱ فرصت ورود به سرمایه گذاری بدون نقدینگی

در این بخش با فرصت های ورود به سرمایه گذاری بدون نقدینگی هم چون کار در مشاوره املاک ، شرکت های ریت ، شرکت های مهندسی فروش وبازاریابی املاک ومستغلات ، ارائه خدمات وکالتی ، اداری ، شرکت های ساختمانی ، ثبتی ، دیزاینری و معماری داخلی ، نوسازی و بازسازی ، خدمات بانکی ومالی و …  ( مدت ۳۴ : ۳۰ دقیقه )

 • معرفی ۱۵ روش و فرصت خرید املاک

در این بخش راجع به فرصت و روش های تهیه و خرید ملک  اعم از خرید تهاتری ، شراکتی ، اقساطی ، اجاره بشرط تملیک ، تایم شرینگی ، اخذ وام و قرض ، پیش خرید ، مزایده ای ، با ارائه وتهاتر خدمات ساختمانی و مهندسی ، اختیار امتیاز از تعاونی ها و …  توصیه هایی مهم شده است . ( مدت ۳۰ : ۱۶ دقیقه )

دانلود مجموعه آموزش نحوه سرمایه گذاری ملک ، فروش ملک و سرمایه گذاری مسکن :

دریافت آموزش نحوه سرمایه گذاری مطمئن ملکی

 • افراد مؤثر برای کمک به سرمایه گذاری ملکی

در این بخش راجع به منابع و مراجع کمک به سرمایه گذاران ملکی ، ملاکین ، سازندگان  و علاقمندان به ورود به صنعت ساختمان مثل حقوق دانان ، کارشناسان رسمی ، مشاوران حقوقی حاذق ، سردفتران ، قضات ، مدیران ادارات ثبت اسناد و املاک ، مدیران ادارات اوقاف ، مدیران حرفه ای شهرداری ها ، مهندسین و معماران خوش نام ، مجریان و پیمانکاران ، مهندسین خاک شناسی و زلزله شناسی ، مهندسین فروش املاک ومستغلات ، مدیران شرکت های REIT ، مشاورین املاک خبره و حرفه ای و … مفصلا توضیح داده شده است . ( مدت : ً۰۲ : َ۱۲ دقیقه )

 • ضرورت آموزش های مؤثر در سرمایه گذاری املاک

در این بخش راجع به ضرورت آموزش های مؤثر در سرمایه گذاری املاک ومستغلات ، معرفی ۱۱ امکان آموزشی در صنعت ساختمان ، اشاره به فوت کوزه گری در سرمایه گذاری ، انجام مطالعات و تحقیقات برای ورود به عرصه سرمایه گذاری املاک ومستغلات ، کسب مهارت ها و توانایی مذاکره ، اشراف به حقوق و قانون مرتبط با سرمایه گذاری ، توانایی تحلیل اقتصادی پروژه های ساختمانی و … مفصل حرف زده شده است . (مدت :  ۲۴ : ۴۸ دقیقه )

 • آموزش شیوه های تحلیل و پیش بینی بازار املاک

در این بخش ۶ دوره رکود و رونق بعنوان پایلوت مورد بررسی قرار گرفته است و هم چنین راجع به عناصر و مؤلفه مؤثر بر تحلیل بازار حرف زده شده است . نهاده های برونزا و درونزا ، سیاست های اقتصاد مسکن دولت های حاکم بر کشور مورد تحلیل قرار گرفته ، وضعیت عرضه و تقاضا در کشور اشاره شده است و نیاز ۱۰ تا ۱۵ سال آینده هم بیان شده ، نکته ها ، توصیه ها و راهکارهای عملی برای تحلیل بازار املاک ایران بعنوان پیچیده ترین بازار سرمایه و … ارائه شده است . (مدت ۴۹ : ۱۷ :۱ ساعت )

 • آشنایی با ۱۱ تضمین معتبر در سرمایه گذاری املاک ومستغلات

در این بخش  به شرح ۱۱ تضمین معتبر در سرمایه گذاری املاک ومستغلات پرداخته می شود که برخی از آن عبارت است از : با تأمین سود در خرید ملک نه انتظار سود در فروش آن ، نقدشوندگی آسان و راحت ، اگر که ملک خوبی انتخاب شود ، نسبت به دیگر بازارهای سرمایه ، ملک ریسک کمتری دارد ، با انجام  فعالیت تخصصی در زمینه سرمایه گذاری املاک ، با انتخاب ملک های برتر ، رشد عالی ، وجود تقاضای بیش از عرضه از بدو انقلاب تا کنون و … ( مدت ۱۰ دقیقه )

دانلود مجموعه آموزش نحوه سرمایه گذاری ملک ، فروش ملک و سرمایه گذاری مسکن :

دریافت آموزش نحوه سرمایه گذاری مطمئن ملکی

 • چرا سرمایه گذاری در املاک و مستقلات پیشنهاد می شود؟

در این بخش راجع به چرایی و دلایل پیشنهاد سرمایه گذاری در املاک ومستغلات توصیه هایی کاربردی شده است چراکه مطمئن ترین سرمایه گذاری ، امکان استفاده از ملک بطور جداگانه ، اسناد ملکی و حقوق ومنافع آن است ، بعنوان سرمایه گذاری پایدار ، ایمن ترین ، سودمندترین و موفق ترین سرمایه گذاری ، بعنوان پشتوانه آتیه ، اشتغالزایی ، ارزش افزوده بالا ، ایجاد مصونیت قضایی ، بانکی ، اعتبار اجتماعی ، عاملی مؤثر در نجات  کسب وکار در دوره های بحران اقتصادی و رکود و غیر قابل صادرات و واردات بودن و … . ( مدت ۳۷ : ۲۰ دقیقه )

 • نقش و تأثیر مشاورین املاک در انجام معاملات املاک

در این بخش راجع به نقش و تأثیر مشاورین املاک بر معاملات املاک ، شناخت فرصت ها وتهدیدهای آژانس های املاک ، شناخت مشاورین املاک رسمی و قانونی از غیر قانونی ، شیوه انتخاب مشاورین املاک سالم و درست وحسابی برای انجام معاملات ، بررسی تأثیر مشاورین املاک بر اقتصاد و املاک ، شیوه حفظ رابطه دو طرفه حسنه و موفق با مشاورین املاک حرفه ای ، استفاده از فرصت های طلایی موجود در دفاتر املاک ، شناخت سیاست های مشاورین املاک در کارشناسی و قیمت گذاری املاک ، امکان جذب سرمایه برای پروژه های ساختمانی ، امکان معرفی اشخاص معتبر و متعهد به مالکین برای مشارکت در ساخت ، معرفی فرصت های پولساز به مردم  و …  خواهید آموخت  . ( مدت ۰۴ : ۲۷ دقیقه )

دانلود مجموعه آموزش نحوه سرمایه گذاری ملک ، فروش ملک و سرمایه گذاری مسکن :

دریافت آموزش نحوه سرمایه گذاری مطمئن ملکی