خرید سهام ۶۳ متری و فروش سهام ۶۳ متری و ۳۳ متری چیتگر

خرید سهام ۶۳ متری و فروش سهام ۶۳ متری و ۳۳ متری چیتگر این روزها باتوجه به افزایش قیمت واحدهای آماده در تمام تهران و همچنین منطقه چیتگر، استقبال خیلی زیادی پیدا کرده اند و به همین دلیل میخواهیم سهام های این پهنه را به صورت کامل ترشیح کنیم و اگر با پهنه b شهرک چیتگر آشنا نیستید میتوانید از اینجا توضیحات کامل پهنه  b را مطالعه کنید.

اولویت  بندی فروش سهام ۶۳ متری و ۳۳ متری به چه صورت انجام میشود؟

حدودا هشت هزار نفر در پهنه b چیتگر سهام دار هستند که تا کنون تا اولویت ۶۶۰۰ انتخاب واحد کرده اند . که مابقی طبق سر رسید دفترچه قرارداد تعاونی برای انتخاب واحد به آن ها اطلاع رسانی میشود . این انتخاب واحدها در پروژه های برج های N و D در پهنه B ارتش می باشد.

متراژ واحدها در برج های پهنه سروستان از ۱۲۵ تا حدود ۴۰۰ متر می باشد، خریداران هر متراژی را که در نظر داشته باشند باید با این دو عدد ۶۳ و ۳۳ تجمیع کنند. بطور مثال برای یک واحد ۱۲۵ متری دو سهام ۶۳ متری مورد نیاز است، یا تجمیع یک سهم ۶۳ متری و یک سهام ۳۳ متری که با آن تجمیع می شود و مابقی کسری متراژ را نیز می توان از بتاجا در زمان انتخاب واحد و یا از بازار آزاد تهیه و خریداری کرد و به همین منوال برای متراژ های بالاتر .

در این نوع خرید، شما هیچگونه قسطی پرداخت نمی کنید و تنها هزینه ساخت را پرداخت می کنید که آنهم بسته به اولویت سهام خریداری شده قیمت های متفاوتی دارد. هر چه اولویت سهام دورتر باشد قیمت آن ارزان تر خواهد شد.

قیمت خرید سهام ۶۳ متری و فروش سهام ۶۳ متری و ۳۳ متری چیتگر نیز باتوجه به استقبال عمومی مردم و اولوبت آنها در انتخاب واحدها روزانه مشخص میگردد.

زمان تحویل هزینه پارکینگ و انباری و ضریب طبقات را بسته به اینکه کدام طبقه را انتخاب می کنید، پرداخت می کنید و واحد خود را تحویل می گیرید. در این نوع خرید هزینه تمام شده برای واحدی که انتخاب می کنید، بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

 

برای مشاوره رایگان خرید و فروش و سرمایه گذاری مطمئن شماره تماس خود را درج کنید، همکاران ما با شما تماس می گیرند:
  • کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • بهتر است دارای واتس اپ باشد برای ارسال اطلاعات و نقشه ها
  • مختصری درباره درخواستتان ، نقدینگی و شرایط خریدتان:
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + دوازده =