عوامل مهم در انتخاب واحد پهنه B چیتگر یا سروستان شهرک چیتگر

انتخاب واحد پهنه B چیتگر منطقه ۲۲ تهران که اغلب آن را با نام محله چیتگر می‌شناسند، از موقعیت گردشگری و جذب توریسم بسیار خوب و بالایی برخوردار است. این منطقه در طی چند سال اخیر با رشد چشمگیری روبه‌رو بوده و ساخت و ساز در آن به سرعت در حال افزایش بوده است. بنابراین در صورتی که افراد قصد سرمایه‌گذاری در این محل را دارید، انتخاب واحد پهنه B چیتگر می‌تواند یک انتخاب و سرمایه‌گذاری مناسب باشد. خرید واحد در این منطقه در درازمدت، رشد و پیشرفت بسیاری داشته و با کسب سود عالی همراه است. در ادامه بیشتر در رابطه با چیتگر علی‌الخصوص پهنه B و برج‌ها و واحدهای آن توضیح داده می‌شود. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

عوامل مهم در انتخاب واحد پهنه B چیتگر یا سروستان شهرک چیتگر

معرفی پهنه B چیتگر

پهنه B شهرک چیتگر با نام سروستان شناخته می‌شود. این پهنه دارای ۱۶ برج است که این برج‌ها دارای سری‌های مختلفی نظیر A و N و F و G و B و D هستند. همچنین متراژ واحدها در پهنه B یا سروستان، از ۷۰ تا ۳۸۶ مترمربع متغیر خواهد بود. طراحی برج‌های پهنه سروستان به شکل پروانه بوده و دارای دو بال غربی و شرقی هستند. نام هر یک از این بال‌ها سرو است. به طور مثال اگر برج G2 را یک تک برج پروانه‌ای در نظر گرفت، این برج از دو بال سرو ۱ و سرو ۲ تشکیل می‌شود.

همچنین سری برج‌های پهنه B از نظر مساحت بنا، تعداد طبقات مسکونی، تعداد طبقات پارکینگ و حتی شکل هندسی نیز با یکدیگر تفاوت دارند. به طور مثال، برج‌های G1، G2 و G3 دارای ۴ طبقه پارکینگ هستند اما دیگر برج‌های این منطقه، ۶ طبقه پارکینگ دارند. همچنین از نظر تعداد طبقات باید گفت برج‌های سری B، ۳۴ طبقه داشته، برج‌های سری N و D دارای ۳۳ طبقه و در نهایت برج‌های G دارای ۲۹ و ۳۰ طبقه هستند. از دیگر تفاوت برج‌ها در انتخاب واحد پهنه B چیتگر، می‌توان به متراژ زیربنا اشاره کرد. به طوریکه زیربنای برج‌های سری B از همه کمتر و برج‌های سری N از همه بیشتر خواهد بود.

۱۶ برج پروانه‌ای

نکته جالب توجه در طراحی برج‌های پهنه B چیتگر این است که اگر از بالا به پلان برج‌ها نگاه شود، در مجموع ۱۶ برج پروانه‌ای دیده می‌شود. در صورتی که این برج‌ها از مرکز به وسیله یک خط فرضی به یکدیگر متصل شوند، در نهایت یک طراحی پروانه‌ای ایجاد شده که دارای دو بال شرقی و غربی خواهد بود. این امر در طراحی برج‌ها و واحد موجب شده تا حداقل دید را نسبت به یکدیگر داشته باشند. در حال حاضر در این پهنه از شهرک مسکونی چیتگر، اسکلت ۶ برج به اتمام رسیده و در مرحله نازک‌کاری قرار دارند. بقیه برج‌ها نیز در مرحله فونداسیون هستند.

انتخاب واحد پهنه B چیتگر در برج‌های N و D

برج‌های N و D در پهنه B چیتگر، یکی از فوق‌العاده‌ترین پروژه‌های درحال ساخت ارتش بوده که به دلیل قطعی بودن قیمت آن‌ها در منطقه چیتگر، طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده‌اند. این پروژه ساخت بنیاد تعاون ارتش بوده و شرکت عمران آبشار اسپادانا نیز در ساخت آن مشارکت دارد. بنیاد تعاون ارتش یکی از بهترین تعاونی‌های برند در منطقه ۲۲ و چیتگر است و بسیاری از پروژه‌های ساخته شده و یا در حال ساخت در این منطقه زیر نظر این تعاونی بوده‌اند.

همچنین از دیگر پروژه‌های عظیمی که ارتش در آن نقش ویژه داشته، پهنه A شهرک مسکونی چیتگر است. از جمله برج‌های ساخت ارتش در این پهنه می‌توان به برج ارکیده و پامچال اشاره کرد. این دو برج بزرگ و عظیم در محدوده انتهای بلوار طبیعت و غرب دریاچه ساخته شده و تحویل خریداران شده است. هم‌اکنون نیز بنیاد تعاون ارتش در پهنه B و پهنه E پروژه‌هایی در دست ساخت دارد. انتخاب واحد پهنه B چیتگر می‌تواند در برج‌های جذاب سری N و D نیز انجام شود.

این سری برج‌های پهنه B دارای ۳۰ طبقه خواهد بود که تاکنون ۹ طبقه از آن‌ها ساخته شده و مابقی طبقات در مرحله اسکلت‌بندی هستند. این پروژه‌ها در بلوار پژوهش، جنب ایران مال و همچنین در غرب دریاچه و شمال باغ گیاه‌شناسی قرار دارند. هر دو برج‌های N و D به طور کل مسکونی بوده و جنوب شرقی پهنه B را پوشش می‌دهند. مشخصات این برج‌ها به شرح زیر است؛

 • تعداد بلوک: ۶ بلوک برای هر برج در ۳۰ طبقه
 • تعداد واحد: هر طبقه ۱۶ واحد
 • متراژ واحدهای برج N: 127 مترمربع، ۱۳۱ مترمربع، ۱۴۱ مترمربع و ۱۵۱ مترمربع
 • متراژ واحدهای برج D: 125 مترمربع، ۱۵۰ مترمربع، ۱۵۸ مترمربع، ۱۶۸ مترمربع، ۱۷۲ مترمربع، ۱۷۸ مترمربع و ۱۸۴ مترمربع

نقل و انتقالات تمامی این برج‌ها در بنیاد تعاون ارتش صورت می‌گیرد.

عوامل مهم در انتخاب واحد پهنه B چیتگر یا سروستان شهرک چیتگر

خرید و انتخاب واحد پهنه B چیتگر در برج‌های N و D

همانطور که گفته متراژ واحدهای مسکونی در پهنه B چیتگر از ۷۰ مترمربع شروع شده تا ۳۸۶ مترمربع که بیشترین متراژ است، ادامه می‌یابد. هر برج در این پهنه بال شرقی و غربی داشته و از لحاظ تعداد طبقات پارکینگ، مساحت زیربنا، تعداد طبقات مسکونی و غیره با یکدیگر متفاوت هستند. انتخاب واحد پهنه B چیتگر در سری برج‌های N و D نیز انجام می‌شود. بلوک‌های این دو برج در مرحله فونداسیون و گودبرداری بوده و در حال حاضر واحدها، پیش فروش می‌شوند. امکانات بسیاری در طراحی برج‌های N و D در نظر گرفته شده و از بهترین متریال با بالاترین کیفیت در ساخت آن‌ها استفاده می‌گردد. پیش‌بینی بنیاد تعاونی ارتش برای اتمام کار این دو برج ۳ ساله بوده و بعد از سه سال تمامی واحدها به خریداران تحویل داده خواهد شود.

مراکز اطراف برای انتخاب واحد پهنه B چیتگر

وجود مراکز متعدد تجاری و تفریحی و همچنین درمانی در اطراف پهنه B از شهرک چیتگر موجب افزایش اعتبار آن شده است. از جمله این مراکز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • مجتمع ایران مال در ضلع شرقی پهنه B
 • باغ گیاه‌شناسی ملی ایران در ضلع جنوبی پهنه B
 • پارک جنگلی چیتگر در ضلع جنوبی پهنه B
 • شهربازی در حال ساخت هزار و یک شهر در ضلع شمالی پهنه B
 • آبشار تهران در ضلع شمالی پهنه B
 • بیمارستان تات برای بیماران سرطانی در ضلع غربی پهنه B

وجود این مراکز در اطراف این مجموعه موجب شده تا انتخاب واحد پهنه B چیتگر آسان‌تر شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط خرید مستقیم و سرمایه گذاری مطمئن در شهرک مسکونی چیتگر با کارشناس پروژه های ارتش در ارتباط باشید: ۰۹۰۲۳۳۱۹۰۹۱

.

برای مشاوره رایگان خرید و فروش و سرمایه گذاری مطمئن شماره تماس خود را درج کنید، همکاران ما با شما تماس می گیرند:
 • کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
 • بهتر است دارای واتس اپ باشد برای ارسال اطلاعات و نقشه ها
 • مختصری درباره درخواستتان ، نقدینگی و شرایط خریدتان:
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − دو =